Пиво на розлив з доставкою в Києві

ПИВО

Хіт продаж
Пиво Fanatic «Cryo APA»
Світле, Нефільтроване, 4.7°
72.00
грн за 1 кг
Пиво Fanatic «Porter»
Темне, Нефільтроване, 5.6°
66.00
грн за 1 кг
Пиво «Трембіта»
Світле, Нефільтроване, 4.3°
53.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Lager»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
57.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Lightner»
Світле, Нефільтроване, 4.2°
44.00
грн за 1 кг
Пиво «Braunwald»
Темне, Нефільтроване, 4.8°
61.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Берлінгер»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
55.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Allesgut»
Світле, Нефільтроване, 4°
61.00
грн за 1 кг
Новинка
Крафтове пиво FDB Expert Beer Brut I.P.A.
Світле, Нефільтроване, 7°
98.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Бланшер»
Біле, Нефільтроване, 4°
63.00
грн за 1 кг
Пиво «Умань Вайсбург»
Світле, Фільтроване, 4.7°
63.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Honey Lager»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
64.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Ukrainian Pilsner»
Світле, Нефільтроване, 4°
59.00
грн за 1 кг
Пиво HoeGaarden «Blanche»
Біле, Нефільтроване, 4.9°
99.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
98.00
грн за 1 кг
Пиво Fanatic «Mango»
Світле, Нефільтроване, 4.2°
60.00
грн за 1 кг
Пиво Fanatic «Шоколадний Дункель»
Темне, Нефільтроване, 4.8°
58.00
грн за 1 кг
Крафтове пиво FDB «L.APA»
Світле, Нефільтроване, 5°
70.00
грн за 1 кг
Пиво Fanatic «Berlinger 2.0»
Світле, Нефільтроване, 4.8°
53.00
грн за 1 кг
Ви переглядали

Доставка розливного пива в Києві

Продаж пива на розлив процвітав за часів СРСР, але після його розпаду втратив популярність, не рахуючи ресторанів і барів. Друга хвиля популярності розливного пива почала наростати трохи більше 10 років тому. Тоді невимогливий покупець із задоволенням розбирав по суті ті ж сорти, що і в пляшках, тільки тепер це було «пиво на розлив». Ніхто особливо не копався в тонкощах стилів і типів бродіння. Мало хто розрізняв ель і лагер. Самі виробники не поспішали просвіщати народ і без всяких пояснень благополучно продавали своє світле, темне, оксамитове і біле. Втім, пшеничне пиво (біле) якраз зустрічалося досить рідко. Але не в цьому суть. Майже для всіх купити розливне пиво означало отримати більш смачний і свіжий напій. Загалом щось краще, ніж пляшки з магазину. А коли вже з'явилась доставка пива по Києву, то розливне пиво отримало пік своєї популярності у сучасному світі. Далі трохи докладніше про розливне пиво.

Правда і неправда про розливне пиво

У свідомості споживача міцно засів стереотип про те, що натуральні продукти не зберігаються довго. Часто можна зустріти твердження, що гарне пиво скисає за кілька днів. Звичайно ж, це не так. Якщо пиво швидко псується, то це скоріше говорить про те, що виробник не дотримувався технології або має серйозні проблеми з чистотою на виробництві. Термін життя пива можна продовжити завдяки фільтрації та пастеризації. Але навіть нефільтроване і непастеризоване пиво при правильній температурі зберігається досить довго, якщо було зварене за стандартами.

Після наливу в пластикові пляшки розливне пиво дійсно потрібно вжити протягом 48 годин, але в запечатаному кегу він може перебувати значно довше, не втрачаючи своїх властивостей. Така тара набагато більше підходить для довгострокового зберігання, ніж скло і, тим більше, пластик, адже пиво чутливе не тільки до температури, але і до впливу прямих сонячних променів.

Загалом розливне пиво від аналогічного пляшкового відрізняється не стільки свіжістю, скільки захищеністю від впливу ззовні при зберіганні, що в деяких випадках дійсно дозволяє відчутно краще зберегти його властивості.

Де купити розливне пиво з доставкою в Києві

Найбільша в Україні мережа магазинів розливного пива «Hop Hey» вже багато років працює в Києві. На даний момент її фірмових точок в місті налічується вже більше ста. Але навіть якщо магазину розливного пива поруч з вашим місцем проживання немає, будучи в Києві, ви завжди можете замовити доставку розливного пива в Києві на будинок або в офіс. Якщо ви звикли робити покупки онлайн, скористайтеся для цього сайтом morepiva.ua. Тут ви знайдете пиво на будь-який смак: масмаркет, регіональні сорти, крафтового, на розлив і в пляшках, українські та імпортні марки за різними цінами. В середньому замовлення з доставки пива Київ доставляється протягом години з моменту підтвердження оператором.