Фільтроване пиво з доставкою в Києві

ПИВО

Пиво «Умань Вайсбург»
Світле, Фільтроване, 4.7°
63.00
грн за 1 кг
Ви переглядали

Основні переваги фільтрованого пива

"Живе пиво". Саме таким слоганом намагається залучити покупців більшість пивних магазинів по всій країні. Але чи дійсно «справжнє» - це виключно «живе» пиво? А яке тоді вважати «мертвим»? Добре, що ви потрапили на сайт «Море пива», і ми як пивні експерти допоможемо вам вирішити одвічну дилему, що ж краще: нефільтроване або фільтроване пиво (не плутати з пастеризованим і непастеризованим).

Так все-таки нефільтроване або фільтроване пиво

Незважаючи на те, що в свідомості наших людей міцно засів стереотип, ніби нефільтроване пиво на порядок вище за всіма своїми властивостями, ніж фільтроване, насправді це зовсім не так. Давайте ж розберемося, які основні переваги є у фільтрованої пива в порівнянні з нефільтрованим:

  • Термін зберігання. Незважаючи на те, що противники фільтрованого пива продовжують стверджувати, ніби воно несправжнє, ми готові переконати вас за секунду: подивіться на полиці в магазинах і зверніть увагу, в якому вигляді представлені найвідоміші екземпляри зарубіжного пива. Звичайно, це завжди пляшки та банки, а значить, все воно пройшло фільтрацію або пастеризацію (або обидва процеси). В іншому випадку пиво зіпсувалося б раніше, ніж доїхало до складу. Є, звичайно, й винятки, наприклад, деякі бельгійські сорти, які продовжують бродити в пляшках по кілька років.

  • «Чистий» смак. Любителі «живого» пива стверджують, що воно набагато смачніше, та й взагалі саме у нього справжній смак пива. Скажемо відразу, таке може заявити тільки профан, так як смак обумовлюється в першу чергу стилем. Та й тут все дуже складно. Наприклад, всім нам знайоме каламутне нефільтроване пшеничне пиво, але мало хто знає, що є сорт Крісталлвайцен (Kristallweizen) - «кришталеве» пиво, яке за допомогою фільтрації звільняється від залишків дріжджів і стає в прямому сенсі кристально прозорим.

  • Безпека. У багатьох країнах наявність мікроорганікі в пиві (дріжджових клітин) заборонено. Там вважається, що це гіпотетично може нанести шкоду здоров'ю споживача. При фільтрації затримуються навіть дрібні органічні частинки, а це значить, що таке пиво більш передбачувано в плані зберігання і впливу на організм.

Як швидко і просто знайти найкраще фільтроване пиво в Києві

У нашому асортименті фільтрованого пива ви знайдете абсолютно все: світле і темне, лагер і ель, пшеничне, ячмінне і вівсяне, мас-маркет і крафт, імпортне та вітчизняне. Так що не відкладайте замовлення на потім - рекомендуємо купити фільтроване пиво в нашій мережі прямо зараз. На сайті «Море пива» ви завжди можете замовити тільки кращі напої з доставкою прямо додому, при цьому на фільтроване пиво ціна вас приємно здивує. Оформляйте замовлення і насолоджуйтеся смаком і ароматом улюбленого напою!