Смачне пиво з доставкою в Києві

ПИВО

Пиво «Трембіта»
Світле, Нефільтроване, 4.3°
49.00
грн за 1 кг
Пиво «Lightner»
Світле, Нефільтроване, 4.2°
40.00
грн за 1 кг
Пиво «Braunwald»
Темне, Нефільтроване, 4.8°
56.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Allesgut»
Світле, Нефільтроване, 4°
55.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Бланшер»
Біле, Нефільтроване, 4°
59.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Берлінгер»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
51.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Умань Вайсбург»
Світле, Фільтроване, 4.7°
60.00
грн за 1 кг
Ви переглядали

Смаки пива

Про смаки, як прийнято говорити, не сперечаються. Але ми в «Море пива» точно знаємо, що навіть якщо ви досвідчений пивоман, «розпещений» різноманітністю, ми все одно можемо запропонувати правильний сорт, який задовольнить вас на всі 100%. Дивіться наш каталог, читайте, вибирайте, а якщо сумніваєтеся, наші продавці та консультанти завжди із задоволенням допоможуть і направлять вас на шлях істинний.

Несмачне або смачне пиво? Як розібратися в стилях і відтінках

Досить часто, навіть якщо людині дуже сподобалося пиво, важко описати свої враження словами. «Смачно!» - каже дегустатор. Але ж це саме «смачно» у кожного своє, а як тоді порадити те чи інше пиво комусь іншому? Треба ж якось пояснити перед покупкою, що на людину чекає. Отже, ось найчастіші смаки пива:

  1. Алкоголь (зокрема, бурбон і віскі). Алкогольний смак добре відчувається в міцному пиві, яке спеціально витримували в бочках від бурбона або віскі. Однак в більшості стилів такий яскраво виражений смак вважається небажаним.

  2. Гіркота. Гіркий смак, як правило, з'являється через використання хмелю, тому є характерним для більшості сортів. Однак гарна новина для любителів більш ніжного смаку: гіркота залежить від сорту хмелю і може бути не тільки різкою, але і досить м'якою. Настільки, що деякі її навіть не помітять.

  3. Солод. Під таким смаком найчастіше мають на увазі цілу палітру, яка, в залежності від рецептури, може проявлятися відтінками цукру, хліба, карамелі і горіхів, а іноді навіть родзинок або інжиру. Солодовість зустрічається майже у всіх стилях, але в популярних сильно охмелених IPA, наприклад, вона майже непомітна.

  4. Карамель. Такий смак зустрічається у солодових сортів. Це базова нота, але вона сильніше відчувається при використанні спеціального карамельного солоду.

  5. Кава. Найчастіше зустрічається у портерів і стаутів. Іноді такий смак обумовлений тим, що при виготовленні дійсно додали трохи кави, але часто це всього лише завдяки темному солоду.

  6. Спеції. Є такі стилі, які просто неможливо уявити без відтінків спецій: наприклад, різні варіації бельгійського пшеничного (суміш цедри і коріандру). Часто і густо зустрічається гвоздика (як правило, це просто відтінок, який дає поєднання пшеничного солоду і певних дріжджів). В цілому, використання спецій - відмінна можливість для пивоварів поекспериментувати.

  7. Фрукти. Майже всі інгредієнти можуть надати пиву фруктові нотки (власне, тільки вода не може). Зокрема, завдяки якісному хмелю, ви можете відчути апельсин, ананас, грейпфрут, манго. А пшеничний солод надає, наприклад, присмак банана.

Де продається найсмачніше пиво в Києві

Якщо ви все ще не знаєте, де знайти смачне пиво, відповідь проста: в нашій мережі! «Море пива» і HOP HEY можуть запропонувати вам дуже смачне світле та темне пиво: як в пляшках, так і розливне. При цьому, що важливо, наше пиво дуже якісне і недороге. Доведеться сильно постаратися, щоб відшукати пиво смачніше, ніж в нашому магазині.