Темне розливне пиво з доставкою в Києві

ПИВО

Новинка
Крафтове пиво FDB «Vanilla Porter»
Темне, Нефільтроване, 6.5°
85.00
грн за 1 кг
Пиво Fanatic «Porter»
Темне, Нефільтроване, 6°
60.00
грн за 1 кг
Пиво «Braunwald»
Темне, Нефільтроване, 5.3°
52.00
грн за 1 кг
Ви переглядали

Темне пиво

Насичене та пряне - темне пиво, буквально, огортає наші рецептори своїм смаком. Цей вид, як і світле, є дуже популярним у всьому світі. І не дивно, адже смачне темне пиво здатне продемонструвати феєрію смаку, дозволяє відчути кожну ноту посмаку: від карамельного присмаку до багатої шоколадної гіркоти. До слова, помилково думати, що це пінне - міцне. Міцність напою залежить від кількості використаного в процесі приготування солоду, а не його кольору. В процесі варіння темного пива використовуються темні сорти солоду (в процесі варіння світлого - світлі), які і роблять колір насиченим наближеним до шоколаднго.

Інтернет-магазин "Море пива" пропонує кращі сорти темного пива на будь-який смак. Вам залишається лише вибрати сорт, зробити замовлення, підтвердити його нашому менеджеру, і чекати на доставку додому протягом однієї години. Ми доставимо найсмачніше темне пиво в Україні в будь-який куточок Києва та інших міст, запропонувавши найбільш вигідні умови доставки. Також ми з радістю порекомендуємо найбільш доречні закуски до пива, які ви можете вибрати в нашому каталозі.

Як купити темне пиво: принципи вибору сорту

Перш ніж купити темне пиво, рекомендуємо ознайомитися з його видами. Сьогодні існує великий асортимент сортів, кожен з яких має свій букет смаку, особливості. Ми ж виділимо найбільш популярні види:

  1. Ірландський ель - напій з бурштиново-мідною палітрою відтінків і легким золотим нальотом. Смак м'який, оксамитовий. Відчувається гіркуватість та міцність;

  2. Портер - має насичено-коричневийь колір. Напій досить міцний з кавовим, шоколадним або пряним присмаком;

  3. Стаут - міцне темне пиво (4-6 градусів) з високою щільністю й насиченою гіркуватістю. Часто має яскравий палений шоколадно-кавовий посмак, завдяки використанню аналогічного солоду;

  4. Чорне (шварцбір) - напій темно-коричневого кольору з червоно-рубіновим відтінком. Міцне, солодове лагерне пиво. Представлє собою неординарне поєднання доволі стриманого смаку і насиченого кольору.

Щоб отримати задоволення від вживання пінного, недостатньо вибрати ідеальний для себе сорт. Важливо знати як правильно його пити. Напій вимагає помірного охолодження (в залежності від виду, від 7 до 13 градусів за Цельсієм) і спеціального пивного келиха, що відповідає обраному сорту. Рекомендується вживати темні сорти з морепродуктами, кониною або м'ясними стравами.

Ознайомтеся з нашим асортиментом білого пива https://hophey.ua/kyiv/rozlyvne/pyvo/kolir:bile/

Також рекомендуємо спробувати наше світле пиво https://hophey.ua/kyiv/rozlyvne/pyvo/kolir:svitle/