Світле розливне пиво з доставкою в Києві

ПИВО

Новинка
Крафтове пиво FDB «Golden Ale»
Світле, Нефільтроване, 7.0°
85.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво Fanatic «Cryo APA»
Світле, Нефільтроване, 4.7°
66.00
грн за 1 кг
Пиво Fanatic «Golden Ale»
Світле, Нефільтроване, 4.7°
60.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Lager»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
52.00
грн за 1 кг
Пиво «Трембіта»
Світле, Нефільтроване, 4.8°
49.00
грн за 1 кг
Пиво «Lightner»
Світле, Нефільтроване, 4.2°
39.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Allesgut»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
55.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Берлінгер»
Світле, Нефільтроване, 4.8°
51.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Умань Вайсбург»
Світле, Фільтроване, 4.7°
58.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Honey Lager»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
57.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Ukrainian Pilsner»
Світле, Нефільтроване, 4.7°
58.00
грн за 1 кг
Ви переглядали

Світле пиво

Найпопулярнішим у світі видом пінного є світле пиво. Воно й не дивно, адже цьому виду вже кілька століть. Розвиток технології пивоваріння, додавання різних інгредієнтів і зміна пропорцій у якості експериментів привели до величезного розмаїття видів. Це дозволяє вибрати ідеальний для себе варіант, повністю відповідний смаку.

Всупереч поширеній думці, відсоток вмісту алкоголю в напої зовсім не залежить від його кольору. Міцність залежить від кількості солоду, використаного в процесі приготування напою. Тому серед марок світлого пива можна знайти, як міцне, так і легке.

У нашому інтернет-магазині представлено популярне і найсмачніше світле пиво від різних виробників. Вам залишається лише вибрати улюблений сорт. Якщо вибір складний, наші менеджери підкажуть вам кілька сортів напою, ґрунтуючись на ваших побажаннях, та оформлять замовлення з доставкою додому в будь-яку частину Києва та інших міст, де працюють фірмові магазини.

Смакові характеристики світлого пива

За описом світле - пиво, яке добре піниться, виготовлене з солоду шляхом бродіння за допомогою пивних дріжджів. Традиційні сорти характеризуються прозорістю, золотистим відтінком, тонким і злегка гіркуватим ароматом, яскраво вираженим солодовим смаком.

Сучасні виробники, з метою зробити свій сорт унікальним, додають до складу напою різноманітні інгредієнти: лайм, лимон, апельсин, змінюють пропорції солоду та пшениці, створюючи нові смаки. Виходячи з цього, узагальнити характеристику напою неможливо. Кожен сорт хороший по-своєму, має пряний букет, аромат, присмак та обов'язково знайде свого шанувальника.

Основні види пива світлого

Нині існує величезна кількість сортів пінного. Однак серед поширених кращих сортів світлого пива в Україні виділяють наступні:

  • Стандартний американський лагер - світло-солом'яне прозоре пиво з ніжним ароматом. Може виготовлятися з додаванням рису або кукурудзи, що надає напою м'який солодкуватий смак;
  • Пільзнер - прозоре золотисте пиво зі стійкою пінною шапкою, збалансованим букетом чистого солодового та трохи пряного хмелевого смаку, а також сильною, але приємною гіркотою;
  • Індійський Пейл Ель - пиво золотисто-янтарного або близького до мідного відтінку з яскравим фруктовим ароматом, високим рівнем гіркоти та густою стійкою піною жовтуватого відтінку.

Прямо зараз ви можете купити світле пиво в "Море пива", вибравши ідеальний для вас сорт. Ми з радістю надамо вам консультацію щодо смакових характеристик пінного, порекомендувавши найбільш відповідний до вашого смаку вид.

Ознайомтеся з нашим асортиментом темного пива https://hophey.ua/kyiv/rozlyvne/pyvo/kolir:temne/

Також рекомендуємо спробувати наше біле пиво https://hophey.ua/kyiv/rozlyvne/pyvo/kolir:bile/