Світле розливне пиво з доставкою в Києві

ПИВО

Хіт продаж
Пиво Fanatic «Cryo APA»
Світле, Нефільтроване, 4.7°
72.00
грн за 1 кг
Пиво «Трембіта»
Світле, Нефільтроване, 4.3°
53.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Lager»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
57.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Lightner»
Світле, Нефільтроване, 4.2°
44.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Берлінгер»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
55.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Allesgut»
Світле, Нефільтроване, 4°
61.00
грн за 1 кг
Новинка
Крафтове пиво FDB Expert Beer Brut I.P.A.
Світле, Нефільтроване, 7°
98.00
грн за 1 кг
Пиво «Умань Вайсбург»
Світле, Фільтроване, 4.7°
63.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Honey Lager»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
64.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Ukrainian Pilsner»
Світле, Нефільтроване, 4°
59.00
грн за 1 кг
Пиво Fanatic «Mango»
Світле, Нефільтроване, 4.2°
60.00
грн за 1 кг
Крафтове пиво FDB «L.APA»
Світле, Нефільтроване, 5°
70.00
грн за 1 кг
Ви переглядали

Купити світле пиво з доставкою по Києву

Найпопулярнішим у світі видом пінного є світле пиво. Не дивно, адже цьому виду вже кілька століть. Розвиток технології пивоваріння, додавання різних інгредієнтів і зміна пропорцій в якості експериментів призвели до величезної різноманітності стилів і сортів. Це дає змогу вибрати ідеальний для себе варіант, що повністю відповідає індивідуальному смаку.

Всупереч розхожій думці, відсоток вмісту алкоголю в напої зовсім не залежить від його кольору. Міцність залежить від кількості солоду, використовуваного в процесі приготування напою. Тому серед марок світлого пива можна знайти як міцне, так і легке.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити світле пиво від різних виробників. Вам залишається лише вибрати улюблений сорт. Якщо вибір скрутний, наші менеджери підкажуть вам кілька сортів напою, ґрунтуючись на ваших побажаннях, і оформлять замовлення з доставкою додому в будь-яку частину Києва або іншого міста, де присутні фірмові магазини.

Смакові характеристики легкого світлого пива

За описом світле - добре пінисте пиво, виготовлене із солоду шляхом бродіння за допомогою пивних дріжджів. Традиційні сорти характеризуються прозорістю, золотистим відтінком, тонким і нерідко злегка гіркуватим ароматом, яскраво вираженим солодовим смаком.

Сучасні виробники, з метою зробити свій сорт унікальним, додають до складу напою різноманітні інгредієнти: лайм, лимон, апельсин, змінюють пропорції солоду і хмелю, створюючи нові смаки. Виходячи з цього, узагальнити характеристику напою неможливо. Кожен сорт гарний по-своєму, має пряний букет, аромат, післясмак і обов'язково знайде свого шанувальника.

Основні види пива легкого світлого

Нині існує величезна кількість стилів світлого пінного. Однак серед поширених у нас можна виділити такі:

  • Стандартний американський лагер - світло-солом'яне прозоре пиво з ніжним ароматом. Може виготовлятися з додаванням рису або кукурудзи, що надає напою м'якого солодкуватого смаку;
  • Пільзнер - прозоре золотисте пиво зі стійкою пінною шапкою, збалансованим букетом чистого солодового і ледь пряного хмелевого смаку, а також сильної, але приємної гіркоти;
  • Індійський Пейл Ель - пиво золотисто-бурштинового або близького до мідного відтінку з яскравим фруктовим ароматом, високим рівнем гіркоти і густою стійкою піною жовтуватого відтінку.

Прямо зараз ви можете купити світле пиво в "HopHey", вибравши ідеальний для себе сорт. Ми з радістю проконсультуємо вас щодо смакових характеристик пінного, порекомендувавши найбільш підходящий вид на ваш смак.

Ознайомтеся з нашим асортиментом темного пива https://hophey.ua/kyiv/rozlyvne/pyvo/kolir:temne/

Також рекомендуємо спробувати наше біле пиво https://hophey.ua/kyiv/rozlyvne/pyvo/kolir:bile/