Вино

ВИНО

Напій винний «Fratelli Bianco Moscato» 0.33л
Біле, Напівсолодке, 6.9°
36.00
грн за 1 шт
Напій винний «Fratelli Fragolino Rosso» 0.33л
Рожеве, Напівсолодке, 6.9°
36.00
грн за 1 шт
Напій винний «Fratelli Fragolino Bianco» 0.33л
Біле, Напівсолодке, 6.9°
36.00
грн за 1 шт
Напій винний «Alazani Gori Granate» 0.33л
Червоне, Напівсолодке, 6.9°
32.00
грн за 1 шт
Напій винний «Tairovo Fragolino Rosato» 0.33л
Рожеве, Напівсолодке, 6.9°
36.00
грн за 1 шт
Ви переглядали

Купити вино в Києві: смачно і недорого

Шардоне чи Каберне Совіньйон? Якщо ви прямо зараз ставите це питання, ласкаво просимо на офіційний сайт "Хоп Хей". Так-так, нехай вас не бентежить назва, наша мережа дійсно здійснює продаж вина, причому завжди це недороге, але при цьому дуже смачне вино.

Як правильно підібрати та купити вино в Києві - секрети й тонкощі виготовлення різних сортів

Більшість із нас наївно вважає, що біле, червоне і рожеве вино відрізняються одне від одного виключно кольором. Мовляв, біле роблять із білого винограду, червоне - з червоного, а рожеве - з рожевого. А ось і ні! Насправді це не зовсім так, а якщо бути точніше, зовсім не так. Один з найяскравіших прикладів - знамените на весь світ біле французьке шампанське Dom Perignon (білий брют), виготовлене з червоного сорту винограду Піно-нуар. Ті, хто вважає себе більш досвідченими сомельє, з упевненістю скажуть, що відмінність полягає ще й у смаку. Тут ми сперечатися не будемо, адже навіть усередині своєї групи червоні вина, наприклад, значно відрізняються одне від одного, не кажучи вже про прірву в смаку порівняно з рожевими та білими сортами. Головна ж відмінність полягає в способі їх виготовлення, і про це поговорімо докладніше:

  • Червоні вина. Шляхетний і насичений червоний колір досягається завдяки фарбувальним речовинам зі шкіри виноградинок, що виділяються під час бродіння і настоювання ягід. Саме від властивостей пігменту і залежить відтінок готового вина. Червоні сорти вирізняються більшою повнотою, насиченістю, а також терпкістю. Завдяки особливостям процесу (тривалості дозрівання тощо) навіть з одного й того ж сорту винограду можна отримати абсолютно різні на смак і своїми якостями вина.
  • Білі вина. Усі ми любимо білі вина за їхню легкість, свіжість і неповторний тонкий аромат. Процес їх виготовлення, мабуть, трохи простіший, ніж червоних, але і тут безліч нюансів. З ягід віджимають сік, тому кісточки й шкірка не беруть участі в подальшому процесі, потім його освітлюють і залишають бродити за низьких температур. Щойно напій досяг потрібної кондиції, його розливають у пляшки. У бочках біле вино практично ніколи не витримують, є лише кілька винятків. Загалом, отримати гарне біле вино набагато складніше, ніж гарне червоне, оскільки на смак білих сортів впливає, в основному, якість самої сировини, а на смак червоних - технологія. Погодьтеся, правильно організувати процес набагато простіше, ніж забезпечити достатню кількість опадів, що випали, або необхідну температуру повітря на виноградниках.
  • Рожеві вина. Деякі люди помилково заявляють, що рожеві вина - це всього лише невдалі червоні. Можливо, так і виходить у домашніх виноробів-аматорів, але до великих виробництв це відношення не має. Є два способи отримання чудового рожевого відтінку у напою: нетривалий контакт сусла з мезгою (розчавленими ягодами винограду, включно з м'якоттю, соком, шкіркою, кісточками та іноді навіть виноградними гребенями) або купаж із білого і червоного вина. У другому випадку напій технічно не вважатиметься натуральним рожевим, але у такого вина вартість, як правило, нижча.

Купити смачне і недороге вино в Києві - найкраще, що пропонує вам столиця

Навіщо вам вирушати за пляшкою якогось червоного сухого в магазин вин, якщо можна купити хороше вино з доставкою по Києву на сайті "HopHey". Ви можете замовити вино в інтернет-магазині всього за кілька кліків, при цьому ми гарантуємо, що це будуть якісні українські, грузинські, іспанські, італійські, французькі сорти та навіть представники з ПАР за цілком прийнятними цінами.

Якщо ви не можете визначитися, пропонуємо вам звернутися за порадою до наших продавців і консультантів. Вони завжди підкажуть, що більше підійде для вашого меню і вашої події: сухе, напівсухе, солодке або напівсолодке. Хочете купити вино недорого? Що ж, у нашому каталозі вин є і розливне. І що найголовніше, вас потішить не тільки встановлена на таке вино ціна, а і його смак. Замовляйте доставку або робіть попереднє замовлення на hophey.ua, щоб забрати покупку без черги в будь-якому магазині в Києві, або оформляйте доставку вина по Києву, ми привеземо найближчим часом.