Вино

ВИНО

Новинка
Напій винний «Fratelli Bianco Moscato» 0.33л
Біле, Напівсолодке, 6.9°
35.00
грн за 1 шт
Новинка
Напій винний «Alazani Gori Granate» 0.33л
Червоне, Напівсолодке, 6.9°
31.00
грн за 1 шт
Новинка
Напій винний «Tairovo Fragolino Rosato» 0.33л
Рожеве, Напівсолодке, 6.9°
35.00
грн за 1 шт
Напій винний «Fratelli Fragolino Bianco» 0.33л
Біле, Напівсолодке, 6.9°
35.00
грн за 1 шт
Новинка
Напій винний «Fratelli Fragolino Rosso» 0.33л
Рожеве, Напівсолодке, 6.9°
35.00
грн за 1 шт
Ви переглядали

Найсмачніше і недороге вино в Києві

Шардоне або Каберне Совіньон? Якщо ви прямо зараз цікавитесь цим, ласкаво просимо на офіційний сайт «Море пива». Так-так, нехай вас не бентежить назва, наша мережа дійсно здійснює продаж вина, причому завжди це недороге, але дуже смачне вино.

Як правильно підібрати вино - секрети і тонкощі виготовлення різних сортів

Більшість з нас думає, що біле, червоне і рожеве вино відрізняються один від одного виключно кольором. Мовляв, біле роблять з білого винограду, червоне - з червоного, а рожеве - з рожевого. А ось і ні! Насправді це не зовсім так, а якщо бути точніше, зовсім не так. Один з найяскравіших прикладів - знамените на весь світ біле французьке шампанське Dom Perignon (білий брют), виготовлене з червоного сорту винограду Піно-нуар.

Ті, хто вважає себе більш досвідченими сомельє, з упевненістю скажуть, що відмінність полягає ще й в смаку. Тут ми сперечатися не будемо, адже навіть всередині своєї групи червоні вина, наприклад, значно відрізняються один від одного, не кажучи вже про прірву в смаку порівняно з рожевими і білими сортами. А головна відмінність полягає в способі їх виготовлення, і про це давайте поговоримо докладніше:

  1. Червоні вина. Шляхетний і насичений червоний колір досягається завдяки фарбувальній речовині зі шкіри виноградинок, що виділяється під час бродіння і настоювання ягід. Саме від властивостей пігменту і залежить відтінок готового вина. Червоні сорти відрізняються більшою повнотою, насиченістю, а також терпкістю. Завдяки особливостям процесу (тривалості дозрівання і так далі) навіть з одного і того ж сорту винограду можна отримати абсолютно різні за смаком і своїми властивостями вина.

  2. Білі вина. Всі ми любимо білі вина за їх легкість, свіжість і неповторний тонкий аромат. Процес їх виготовлення, мабуть, трохи простіше, ніж червоних, а й тут безліч нюансів. З ягід віджимають сік, тому кісточки та шкірка не беруть участі в подальшому процесі, потім його освітлюють і залишають бродити при низьких температурах. Як тільки напій досяг потрібної кондиції, його розливають в пляшки. У бочках біле вино практично ніколи не витримують, є лише кілька подібних прикладів. В цілому, отримати гарне біле вино набагато складніше, ніж гарне червоне, так як на смак білих сортів впливає, в основному, якість самої сировини, а на смак червоних - технологія. Погодьтеся, правильно організувати процес куди простіше, ніж забезпечити достатню кількість опадів або необхідну температуру повітря на виноградниках.

  3. Рожеві вина. Деякі люди помилково вважають, що рожеві вина - це всього лише невдалі червоні. Можливо, так і виходить у домашніх виноробів-аматорів, але до великих виробництв це відношення не має. Є два способи отримання чудового рожевого відтінку у напою: нетривалий контакт сусла з мезгою (роздавлені ягоди винограду, включаючи м'якоть, сік, шкірку, кісточки та іноді навіть виноградні гребені) або купаж з білого і червоного вина. У другому випадку напій технічно не буде вважатися натуральним рожевим, але у такого вина вартість, як правило, нижче.

Смачне і недороге вино в Києві - найкраще, що пропонує вам столиця

Навіщо вам вирушати за пляшкою якогось червоного сухого в магазин вин, якщо можна придбати хороше вино з доставкою по Києву на сайті «Море пива». Ви можете замовити вино в інтернет-магазині всього за пару кліків, при цьому ми гарантуємо, що це будуть якісні українські, грузинські, іспанські, італійські, французькі сорти та навіть представники з ПАР за цілком прийнятними цінами.

Якщо ви не можете визначитися, пропонуємо вам звернутися за порадою до наших продавців і консультантів. Вони завжди підкажуть, що більше підійде для вашого меню чи вашої події: сухе, напівсухе, солодке або напівсолодке. Хочете купити вино недорого? Що ж, в нашому каталозі вин є і розливне. І що найголовніше, вас порадує не тільки встановлена ​​на таке вино ціна, але і його смак. Замовляйте доставку або робіть попереднє замовлення на morepiva.ua, щоб забрати покупку без черги в будь-якому магазині Києва або в інших містах присутності.