Вино

ВИНО

Напій винний «Fratelli Fragolino Rosso» 0.33л
Рожеве, Напівсолодке, 6.9°
36.00
грн за 1 шт
Напій винний «Fratelli Fragolino Bianco» 0.33л
Біле, Напівсолодке, 6.9°
36.00
грн за 1 шт
Напій винний «Fratelli Bianco Moscato» 0.33л
Біле, Напівсолодке, 6.9°
36.00
грн за 1 шт
Напій винний «Alazani Gori Granate» 0.33л
Червоне, Напівсолодке, 6.9°
32.00
грн за 1 шт
Напій винний «Tairovo Fragolino Rosato» 0.33л
Рожеве, Напівсолодке, 6.9°
36.00
грн за 1 шт
Ви переглядали

Сорти та класифікація вин

Келих вина — це чудове доповнення гарного вечора, дружньої чи романтичної розмови. До вибору такого напою варто підійти з особливою увагою та довіряти при цьому перевіреним брендам, спеціалізованим магазинам. Великий асортимент смачного вина представлений в Hop Hey в Одесі.

Загальні визначення сортів та походження

Якщо ви хоч раз куштували вино, то знаєте, що його смак залежить від сорту винограду. Існує міжнародний каталог сортів вина VIVC, де описали 12250 найменувань. З них лише 6000 сортів винограду є у світі за фактом. Адже тому і називають вино сортовим – його виготовляють із певного (одного) різновиду винограду. З кількох сортів роблять сепажні вина, витримують їх разом у дубовій бочці. Також є купажні вина, їх роблять із кількох сортів винограду.

Сомельє говорять про те, що покупцям обов'язково потрібно дивитися на етикетці вина країну та місцевість, де вирощували виноград. Звичайно ж у теплій місцевості, з певним кліматом та вологістю росте дуже смачний виноград.

Основні види та класифікація вин

Якщо говорити про загальні поняття, то вина ділять на два типи – тихі та шипучі (що містять вуглекислоту). Тихі вина бувають столові (вони зовсім не містять спирту, а є спирт, отриманий тільки в результаті бродіння), кріплені (з додаванням спирту) та ароматизаторами. А шипучі вина, або ще називають газовані, штучно насичують вуглекислотою шляхом сатурації.

Але коли покупці заходять у винний магазин, часто не знають, як зробити вибір вина. Адже є багато критеріїв та деталей, які впливають на якість напою. Спочатку досить розбиратися в основних поняттях. Купити вино Одеса можна таких видів, як:

  • червоне – має насичений терпкий смак, завдяки чому чудово підходить до вечері;

  • біле - напій витонченого світлого відтінку, який відомий своїм одночасно ніжним і освіжаючим смаком;

  • рожеве - таке універсальне вино купити Одеса можна для будь-якої страви або як аперитив;

  • сухе - у цьому напої відсутній цукор, завдяки чому його смак і аромат розкривається на повну;

  • напівсухе - вино, в якому також майже не відчувається насолода;

  • солодке - відрізняється вираженим солодким смаком, через що чудово поєднується з фруктами та сиром певних сортів;

  • напівсолодке - поєднує в собі найкращі якості сухого та солодкого вин;

  • ігристе - це всіма улюблене шампанське та його «шипучі» різновиди, які стануть чудовим доповненням будь-якого свята;

  • брют - ігристий напій, який є вигідним поєднанням сухого вина та шампанського;

  • вермут - ароматизоване кріплене вино з додаванням трав, спецій та спирту;

Всі ці види вина по-своєму розкривають аромат і смак певного сорту винограду, несуть тепло сонця і багату історію місцевості, в якій його вирощували. Вибирати якесь купити вино з доставкою в Одесі радять залежно від особистих уподобань та події, до якої купують напій.

Вино у магазині Hop Hey — переваги

З магазином Hop Hey вибір смачного вина не забере багато часу. За допомогою нашого сайту можна детально ознайомитися з усіма характеристиками, брендами та виробниками, і в результаті легко вибрати яке вино Одеса купити. Якщо ви не професійний сомельє, то для зручності на сайті є докладний опис кожного вина, його склад, вид, країна виробництва, а також приблизний смак, аромат, смак і з чим поєднується вино.

На сайті Hop Hey можна оформити замовлення та забрати його в магазині не гаючи часу в черзі. Замовити вино Одеса з доставкою додому також є можливість. Кур'єр привезе обраний товар якнайшвидше.