Риба

РИБА

Хіт продаж
56.00
грн за 100 г
Хіт продаж
61.60
грн за 70 г
Хіт продаж
63.00
грн за 70 г
Хіт продаж
71.40
грн за 70 г
61.60
грн за 70 г
35.00
грн за 100 г
236.00
грн за 400 г
109.19
грн за 70 г
Хіт продаж
38.50
грн за 70 г
Новинка
57.40
грн за 70 г
Новинка
70.00
грн за 70 г
Ви переглядали

Риба до пива

Смачна та корисна риба до пива є традиційною закускою. У барах всього світу її готують і подають у різний спосіб - смажену, слабосолену, свіжу. Для нас найбільш звичною є сушена чи в'ялена риба до пива. Злегка солонувата зі солодким присмаком рибка підходить до будь-якого виду пінного напою, прекрасно відтіняючи його. Сьогодні для споживачів представлений широкий асортимент: плотва, тараня, лящ, бичок, а також всілякі похідні з риби - ікряники, стружка, очищені шматочки рибки зі спеціями. Залишається лише вибрати снек на свій смак.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлений вибір кращої риби до пива на закуску. Ми відібрали найсмачніші варіанти снека. Кожен вид закуски гарний по-своєму. Спробуйте все та оберіть улюблену! Залиште замовлення на нашому сайті, та ми доставимо вам його додому протягом однієї години. Також ви можете купити рибу до пива в наших фірмових магазинах, уточнивши у менеджера розташування найближчої до вас торгової точки "Море пива".

Яку рибу купити до пива?

Рибка ідеально підходить до пінного за своїми смаковими характеристиками. Солоний смак риби доповнюють присмаки солодкуватості та гірчинки, що є характерним також для різних сортів напою. Принцип вибору закуски ґрунтується на ваших уподобаннях. Ми лише дамо кілька рекомендацій:

  1. Для в'яленої риби характерна м'якість і жирність. У процесі приготування закуска проходить етап засолювання й сушки в спеціальних боксах, встановлених в добре провітрюваних місцях. В'ялиться риба протягом 3-5 днів, зберігаючи невелику кількість вологи. Прекрасно поєднується з багатьма світлими сортами пива завдяки своїй малосольності;
  2. Для сушеної риби характерна висока щільність. Процес приготування ідентичний з в'яленням, проте в боксах рибка проводить більш тривалий період - від 7 днів. В результаті рибні тушки повністю позбуваються вологи, стають сухими та помірно солоними. М'ясо набуває слоїстої структури. Підходить до сортів пива та напоїв з солодкуватим присмаком;
  3. Копчена рибка ідеально поєднується з темними сортами пінного, для яких характерні гіркуватість та легкий присмак карамелі. Копчений смак закуски в поєднанні з гіркуватим присмаком напою створюють ідеальний баланс, доповнюючи смакові відчуття;
  4. Всілякі рибні похідні: стружка, ікряники та ін. стануть відмінним варіантом майже до будь-яких сортів пива. Крім того, вони можуть виступати як самостійна закуска, якщо є бажання перекусити в дорозі. Не вимагають очищення, залишають мінімум запаху на руках.

Вибирайте рибу до пива в нашому інтернет-магазині та отримуйте задоволення від поєднання пінного й свіжої, смачної помірно солоної закуски!