Риба

РИБА

(8)
Топ продажів
74.27
грн за 70 г
(13)
Топ продажів
59.50
грн за 100 г
(7)
65.45
грн за 70 г
(0)
Топ продажів
75.81
грн за 70 г
(0)
Смужки лосося
Снек з риби
52.01
грн за 70 г
(4)
37.20
грн за 100 г
(1)
119.84
грн за 70 г
(0)
69.09
грн за 70 г
(0)
41.65
грн за 70 г
(0)
(0)
Ви переглядали

Риба до пива: купити в Одесі з доставкою

Смачна і корисна риба до пива є традиційною закускою. У барах усього світу її готують і подають різними способами - смажену, слабосолону, свіжу. Для нас найбільш звичною є сушена або в'ялена риба до пива. Злегка солонувата з солодким присмаком рибка пасує до будь-якого виду пінного напою, чудово відтіняючи його. Сьогодні для споживачів представлений широкий асортимент: плітка, тарань, лящ, бичок, а також всілякі похідні з риби - ікряники, стружка, очищені шматочки рибки зі спеціями. Залишається лише вибрати снек на свій смак.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлений вибір найкращої риби до пива на закуску. Ми відібрали найсмачніші варіанти снека. Кожен вид закуски гарний по-своєму. Спробуйте все і виберіть улюблену! Залиште замовлення на нашому сайті, і ми доставимо вам його додому протягом однієї години. Також ви можете купити рибу до пива в наших фірмових магазинах, уточнивши у менеджера розташування найближчої до вас торгової точки "HopHey".

Яку рибу купити до пива?

Рибка ідеально підходить до пінного за своїми смаковими характеристиками. Солоний смак риби доповнюють присмаки солодощі та гіркуватості, що характерно також для різних сортів напою. Принцип вибору закуски ґрунтується на ваших уподобаннях. Ми лише дамо кілька рекомендацій:

  • Для в'яленої риби характерна м'якість і жирність. У процесі приготування закуска проходить етап засолювання і сушіння в спеціальних боксах, встановлених у добре провітрюваних місцях. В'ялиться риба протягом 3-5 днів, зберігаючи невелику кількість вологи. Чудово поєднується з багатьма світлими сортами пива завдяки своїй малосольності;
  • Для сушеної риби характерна висока щільність. Процес приготування ідентичний із в'яленням, проте в боксах рибка проводить більш тривалий період - від 7 днів. У результаті рибні тушки повністю позбавляються вологи, стають сухими і помірно солоними. М'ясо набуває шаруватої структури. Пасує до сортів пива та напоїв із солодкуватим присмаком;
  • Копчена рибка ідеально поєднується з темними сортами пінного, для яких характерні гірчинка і легкий присмак карамелі. Копчений смак закуски в поєднанні з гіркуватим присмаком напою створюють ідеальний баланс, доповнюючи смакові відчуття;
  • Усілякі рибні похідні: стружка, ікряники тощо стануть чудовим варіантом майже до будь-яких сортів пива. Крім того, вони можуть виступати як самостійна закуска, якщо є бажання перекусити в дорозі. Не потребують очищення, залишають мінімум запаху на руках.

Обирайте рибні закуски до пива в нашому інтернет-магазині та отримуйте задоволення від поєднання пінного та свіжої, смачної помірно солоної закуски!