Риба

РИБА

Хіт продаж
51.50
грн за 100 г
61.32
грн за 70 г
Хіт продаж
69.93
грн за 70 г
Хіт продаж
72.10
грн за 70 г
61.32
грн за 70 г
30.90
грн за 100 г
222.80
грн за 400 г
114.94
грн за 70 г
63.49
грн за 70 г
32.27
грн за 70 г
Ви переглядали

Рибна закуска: як вибрати снеки до пива

Риба – одна з найпопулярніших закусок до пива. Ще з ХХ століття люди вигадали сушену і в'ялену рибу вживати з пивом, а сьогодні вже є безліч інших варіацій рибних снеків під пінне. У магазині Hop Hey доступний вибір рибних закусок на будь-який смак

Яка рибна закуска добре поєднується з пивом?

Риба і пиво - це класичне поєднання, в якому цінують саме гіркуватий присмак пива та аромат хмелю із солоною морською закускою. Головною перевагою такої закуски є різноманітність видів риб та способів приготування. У магазині «Хоп Хей» доступна така риба до пива Дніпро як:

  • Сушена риба. За бажання можна купити сушену рибу в Дніпрі: ставридка, хмиз і ліпарія. Ці види відомі своїм щільним м'ясом без жиру та солоним смаком. Під час приготування до такої риби додають сіль та спеції, після чого висушують протягом двох місяців. Завдяки цьому сушена риба має легкий пряний присмак.

  • В'ялена риба. Найчастіше для такої страви використовується корюшка, лящ, густера та інша. Риба в'ялена купити яку стоїть через її м'яке, соковите м'ясо, наповнене корисними жирами Омега-3. Для цього рибу миють і засолюють на кілька днів, після чого промивають у чистій воді та залишають сохнути (в'ялитися) у теплому приміщенні ще на кілька днів. Завдяки впливу тепла та повітря в м'ясі риби відбувається ферментація, що і надає їй особливого смаку.

  • Рибні снеки. Крім класичної рибної закуски, до пива також добре підходять сушені палички з лосося, ліпарії, хмизу та інших видів риб. Такі делікатеси відмінно підкреслюють аромат і смак пивного напою, а також хороші як перекушування (наприклад, у дорозі).

  • Ікра. Сушена ікра є популярною стравою у багатьох країнах. Наприклад, в Італії вона називається Боттарга, у Японії - Карасумі, а в Греції - Авготарахо. Ікра засушується цілісним шматком у добре провітрюваному приміщенні. Завдяки цьому вона виходить дуже смачною та поживною.

Вибір рибної закуски до пива - це справа смаку. Щоб визначити яка закуска до пива риба найсмачніша, варто поекспериментувати з різними видами та способами приготування.

Як замовити рибну закуску у магазині Hop Hey

У магазині Hop Hey представлені різні види рибних та інших снеків до пива. До кожної закуски є докладний опис, в якому вказані не лише вид, склад та енергетична цінність риби, а й поради – до якого пива вона найкраще підходить. Риба до пива завжди буде гарним доповненням для відпочинку на природі, зустрічі з друзями.

На сайті можна оформити замовлення рибної закуски та забрати її без черги у найближчому магазині Hop Hey. Також доступна доставка у Дніпрі додому.