М'ясні снеки та закуски з доставкою у Дніпрі

М'ЯСО

Хіт продаж
79.94
грн за 70 г
Хіт продаж
69.44
грн за 70 г
Ви переглядали

М'ясні закуски та снеки до пива

Багато хто вважає м'ясо однією з найкращих закусок до пива. Правильно підібраний м'ясний снек може добре доповнити пінний напій, наголосивши на його вишуканому смаку. Свіже в'ялене, копчене та сушене м'ясо купити у Дніпрі з доставкою додому можна у магазині Hop Hey.

Як вибрати м'ясну закуску чи снек?

М'ясну закуску можна зробити й самостійно, але для цього може знадобитися багато часу — 12 годин і більше. Щоб заощадити час та сили легше купити копчене, в'ялене чи сушене м'ясо у Дніпрі у магазині «Хоп Хей».

Копчені закуски відрізняються своїм пряним ароматом «з димком», який вони набувають у процесі приготування. Їх рекомендують брати до темних сортів пива з насиченим запахом паленого або копченого солоду, або до нейтральних світлих таборів, які відомі своїм легким післясмаком.

В'ялені та сушені м'ясні закуски люблять за легкий, ніжний смак. Під час їх приготування м'ясо зневоднюється, внаслідок чого воно стає сухим і набуває характерного присмаку, зберігаючи при цьому всі корисні речовини. В'ялені та сушені закуски найкраще поєднуються зі світлим пивом, а також з легким білим вином.

М'ясо для снеків може бути таких видів:

  • Яловичина. Сиров'ялена яловичина відрізняється неймовірним смаком. Додатково вона може бути приправлена спеціями. Завдяки цьому яловичина чудово поєднується з усіма сортами пива.

  • Свинина. Нарізка свинячого вуха відома своїм приємним смаком. Така закуска чудово підходить до світлого пива.

  • Птах. Це може бути пряна в'ялена курка, тонкі в'ялено-сушені шматочки курячого філе та м'ясні чіпси з курячого філе. Усі м'ясні снеки до пива доповнюються спеціями, які підкреслюють смак і дозволяють поєднувати їх із різними сортами пінного напою.

  • Конина. Таку закуску готують із високоякісної конини. Вона відома своїм характерним смаком, а також пряними та злегка гострими нотками. Конина найкраще підходить до темних насичених сортів пива, адже сама по собі вона низькокалорійна та містить мало жиру.

  • Ковбаски. Універсальна закуска. Купити ковбаски можна з найрізноманітнішого добірного м'яса: свинини, яловичини, птиці. У їхньому складі немає домішок, барвників, фосфатів і глутамату. Такі ковбаски чудово підходять до будь-якого пива.

Щоб підібрати копчене, сушене та в'ялене м'ясо до пива Дніпро на свій смак, варто куштувати різні поєднання. При цьому слід враховувати, що до світлих сортів пива добре підходять снеки з нейтральним смаком, а до темних сортів з максимально яскравим, насиченим ароматом.

Переваги м'ясних закусок та снеків у магазині Hop Hey

У магазині Hop Hey представлені різні види м'ясних закусок. Щоб спростити вибір, до кожного снеку додається докладний опис, в якому вказано не лише вид, склад та енергетична цінність м'яса, але й особливості його смаку – з яким пивом воно краще поєднується. Все це має допомогти підібрати закуску, яка буде відповідати індивідуальним уподобанням. У разі виникнення будь-яких питань, продавці магазину з радістю допоможуть.

На сайті Hop Hey можна забронювати м'ясну закуску, що сподобалася, і забрати її в найближчому магазині без черги. Для того, щоб замовити м'ясо доставка Дніпро також доступна, вона працює кожен день.

М'ясні снеки - це класичний варіант закуски до пива, який має популярність багато років. Не варто відмовляти собі в насолоді скуштувати таку закуску разом із прохолодним пивом. Кращі м'ясні снеки купити можна в магазині Hop Hey.