Риба

РИБА

(8)
Топ продажів
74.27
грн за 70 г
(13)
Топ продажів
59.50
грн за 100 г
(7)
65.45
грн за 70 г
(0)
Топ продажів
75.81
грн за 70 г
(4)
37.20
грн за 100 г
(0)
72.98
грн за 70 г
(0)
46.06
грн за 70 г
(0)
Ви переглядали

Якщо у Німеччині звикли пити пиво з ковбасками, а у Бельгії – із солоним сиром, то риба до пива Вишневе – своєрідна українська класика. Снеки з риби проходять різні види обробки. Придбати сушену рибу у Вишневому ви можете у нашій мережі магазинів розливного пива HopHey.

Якими бувають рибні снеки?

Найкраща закуска до пива - риба в'ялена, купити її можна до щільних сортів елю. При цьому поділяють рибні снеки на кілька категорій.

Насамперед дивіться на снеки на вигляд самої риби. Найчастіше з пивом їдять камбалу, горбушу, смугастику. Серед річкових та морських продуктів основні позиції займають раки, креветки та кальмари.

Ще одна класифікація - на вигляд самих снеків. Рибу продають у вигляді оброблених туш, нарізають соломкою, стружкою або кільцями. З риби виготовляють солоні чіпси. Вибирайте варіант, який вам більше до вподоби.

За способом приготування рибу поділяють на сушену та в'ялену. Залежно від технології обробки змінюється інтенсивність смаку та насиченість спеціями.

Як підібрати ідеальну рибу до пива: поради

Риба – закуска до пива, яка ідеально підходить до різних видів напою. Щоб насолодитися смаком, користуйтесь правилом: закуска має розкривати, а не перебивати смак пінного.

Інші поради, які допоможуть вам вибрати рибу:

  • зі світлим пивом краще їсти солоні сухі снеки;

  • з темним пивом – червону в'ялену рибу;

  • з пшеничним - морепродукти, креветки чи кальмари.

Серед річкових риб добре підійдуть до пива вобла, окунь, лящ, густер, щука, сом. Що менше риба, то менше в ній м'яса. А відповідно і найкраще вона підходить для легкого пива. Для темного напою підходять жирніші види снеків.

3 причини замовити снеки на hophey.ua

У магазині HopHey ми пропонуємо понад двісті різних видів снеків, які поєднуються з різними сортами пива. Відмінна закуска – риба до пива, доставка у Вишневому на яку діє щодня.

Декілька причин вибрати наші продукти:

  1. Ми працюємо по всій Україні та постійно перевіряємо якість усіх товарів – від пива до рибних снеків.

  2. Ви можете вибрати доставку до дверей або самовивіз із найближчої точки.

  3. Сплатити покупку ви можете онлайн або готівкою кур'єру.

Доставку не доведеться довго чекати. Ви можете вибрати її на конкретний зручний для себе час або протягом 1,5 години після оформлення замовлення.

Hop Hey пропонує якісне пиво та закуску до нього. Збирайтеся на відпочинок, а вибір напоїв та закусок довірте нам.