Пиво

ПИВО

Хіт продаж
Пиво Fanatic «Cryo APA»
Світле, Нефільтроване, 4.7°
66.00
грн за 1 кг
Пиво Fanatic «Porter»
Темне, Нефільтроване, 5.6°
60.00
грн за 1 кг
Пиво Fanatic «Golden Ale»
Світле, Нефільтроване, 4.2°
60.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Lager»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
52.00
грн за 1 кг
Пиво «Трембіта»
Світле, Нефільтроване, 4.3°
49.00
грн за 1 кг
Пиво «Lightner»
Світле, Нефільтроване, 4.2°
40.00
грн за 1 кг
Пиво «Braunwald»
Темне, Нефільтроване, 4.8°
52.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Allesgut»
Світле, Нефільтроване, 4°
55.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Берлінгер»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
51.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Умань Вайсбург»
Світле, Фільтроване, 4.7°
60.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Honey Lager»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
57.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Бланшер»
Біле, Нефільтроване, 4°
59.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Ukrainian Pilsner»
Світле, Нефільтроване, 4°
58.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
95.00
грн за 1 кг
Новинка
Крафтове пиво FDB «AI Citra APA»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
85.00
грн за 1 кг
Новинка
Пиво Fanatic «Mango»
Світле, Нефільтроване, 4.2
50.00
грн за 1 кг
Ви переглядали

Купити пиво в Одесі

Шукаєте, де замовити пиво додому: смачне, свіже, розливне? Пивний магазин "Море пива" приготував для вас розкішний асортимент пінного напою: понад 20 сортів вітчизняних регіональних пивоварень. Темне, світле, біле, фільтроване і нефільтроване, крафтове пиво з різними смаковими характеристиками та вмістом алкоголю - тут ви зможете підібрати оптимальний варіант на свій смак, а ми його з радістю доставимо в будь-який район Одеси.

Не можете вибрати марку пива? Ми допоможемо вам. Розкажіть про свої уподобання, і ми підберемо сорт пива, який відповідає вашому смаку. Також порекомендуємо закуску, що доповнює смакові якості пінного, і доставимо її в загальному замовленні по Одесі.

Замовлення пива додому в Одесі: на що звернути увагу при виборі

Іноді великий асортимент пива незнайомих сортів ускладнює вибір, тому, переглядаючи каталог, орієнтуйтеся на:

  • Міцність напою. Ми пропонуємо сорти пінного міцністю до 8 градусів. Сам по собі зміст алкоголю не визначає смак, оскільки він може бути добре завуальований іншими відтінками. Часто в післясмаку міцних сортів можна відчути зігріваючі тони. Але в цілому цей параметр більше свідчить про те, наскільки швидко ви відчуєте розслабляючий ефект.

  • Колір. Цей параметр залежить від ступеня обсмаження солоду. Чим довше він обсмажувався, тим темніше живе пиво. При цьому тони паленого солоду, використовуваного в темному пиві, добре відчуваються і можуть давати відтінки чорного хліба, кави або шоколаду. Але колір і смак все-таки не мають прямого зв'язку.

  • Щільність. Багато хто вважає, що щільні сорти пива, як правило, темні. Вони сприймаються більш "важкими", тягучими. Але насправді це просто стереотип, який сформувався через відсутність щільного легкого світлого пива на полицях супермаркетів. Насправді ж такі стилі є. Але відшукати їх в Україні до недавнього часу було непросто.

  • Гіркота залежить від того, наскільки сильно охмелене пиво. Чим більше хмелю, тим яскравіше відчувається гіркота в напої. І світле, і темне можуть мати високий показник гіркоти. Одиниця виміру гіркоти - IBU, і якщо цей показник вище 30, гіркота буде відчуватися досить явно.

  • Стиль. Якщо ви розбираєтеся в стилях пива або заморочилися читанням допомоги по пивним стилям BJCP, вам буде простіше визначитися з вибором. Стиль визначає і межі щільності, і допустиму міцність, і смакові характеристики пива. Пінне може мати своєрідний присмак: пшениці (наприклад, бланш), цитрусових, шоколаду, ванілі й ін.

  • Тип бродіння: ель або лагер. Лагери частіше мають більш чистий смак, де переважає солод або хміль. А всілякі фруктово-квіткові відтінки й ноти спецій частіше зустрічаються в елях. Але тут можливі і виключення.

На сайті передбачений фільтр, за допомогою якого можна задати параметри та вибрати найбільш відповідний сорт. Також Ви можете скористатися допомогою оператора при замовленні.

Доставка пива по Одесі за 60 хвилин

Прямо зараз купуйте пиво на замовлення в Одесі, підберіть закуску та отримаєте їх в будь-якому районі міста. Також можна самостійно забрати з фірмового магазину, розташованого в центрі Одеси. Для цього виберіть напій, рибу, горіхи, м'ясо або інший снек, залиште контактні дані та очікуйте зворотного дзвінка для підтвердження замовлення. І не забувайте, що ми приготували вигідні акції на популярні марки, щоб зробити краще доступнішим.

"Море пива" зробить ваше дозвілля приємним, своєчасно доставив свіже, холодне і смачне пиво на розлив. Просто зробіть вибір, а інше довірте нам!