Пиво на розлив з доставкою в Запоріжжі

ПИВО

Новинка
Крафтове пиво FDB «AI Pumpkin IPA»
Світле, Нефільтроване, 7°
85.00
грн за 1 кг
Новинка
Крафтове пиво FDB «AI Dunkel Weizen»
Темне, Нефільтроване, 5°
88.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво Fanatic «Cryo APA»
Світле, Нефільтроване, 4.7°
63.00
грн за 1 кг
Пиво Fanatic «Porter»
Темне, Нефільтроване, 5.6°
62.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Lager»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
53.00
грн за 1 кг
Пиво «Трембіта»
Світле, Нефільтроване, 4.3°
50.00
грн за 1 кг
Пиво «Lightner»
Світле, Нефільтроване, 4.2°
43.00
грн за 1 кг
Пиво «Braunwald»
Темне, Нефільтроване, 4.8°
54.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Allesgut»
Світле, Нефільтроване, 4°
56.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Бланшер»
Біле, Нефільтроване, 4°
61.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Берлінгер»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
51.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Умань Вайсбург»
Світле, Фільтроване, 4.7°
62.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Honey Lager»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
60.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Ukrainian Pilsner»
Світле, Нефільтроване, 4°
57.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
88.00
грн за 1 кг
Пиво Fanatic «Mango»
Світле, Нефільтроване, 4.2
52.00
грн за 1 кг
Ви переглядали

Розливне пиво в Запоріжжі - свято, яке завжди з вами

Знайти найкраще пиво на розлив в Запоріжжі стало легко, як ніколи, - в місті працюють фірмові магазини HOP HEY, в яких вас чекають досвідчені консультанти, здатні підібрати пиво і закуску навіть тим, хто взагалі не любить алкоголь, снеки, в'ялене м'ясо та рибу. Мережа магазинів розливного пива активно розростається, адже точки в Запоріжжі відкриваються з розрахунком на те, щоб ви змогли купити розливне пиво поруч з вашим будинком. Крім того, продаж напоїв ведеться і на офіційному сайті.

В асортименті магазинів представлені різні напої в пляшках і на розлив. Для тих, кому подобається темне пиво, у нас є John Gaspar «Оксамитове» та нефільтроване «Braunwald». Шанувальникам легкого світлого пива припаде до смаку розливне світле пиво «Запорізьке фірмове» або «Берлінгер». Подобаються фруктові нотки? Тоді варто звернути увагу на ель - з грушею, смородиною, виноградом та іншими смаками.

Плюси розливного пива

Пиво на розлив потрапляє в магазини мережі HOP HEY в кегах, а це значить, що тара не тільки герметична, але ще і не пропускає сонячне світло, з яким хміль знаходиться в дуже поганих стосунках. Важливу роль відіграє і температура, при якій зберігається і подається пиво. У мережі HOP HEY для подачі використовується спеціальна система, що дозволяє охолоджувати напої під час наливу. Завдяки цьому наші покупці можуть не просто купити свіже пиво на розлив, але ще й отримати його охолодженим до оптимальної температури.

Також напоям на розлив не потрібно продовжувати термін придатності на місяці вперед, тому що напій розливається за кілька днів з моменту підключення кеги, а до цього така тара забезпечує надійний захист від негативних факторів зовнішнього середовища. Яскравим прикладом є біле «Кошерне пшеничне», зварене за німецькими технологіями, або крафтове пиво FDB лінійки Legendary Stars «Pablo Picasso» - світлий APA з яскраво вираженою хмільною гіркуватістю.

Доставка розливного пива додому - економія часу

Всі знають, що походи по магазинах віднімають не тільки гроші, але ще і масу часу. Ось лайфхак, який дозволить шанувальникам пива швидко і безболісно отримати на руки улюблений напій в тарі потрібного обсягу і закуску на додачу, - варто лише купити розливне пиво на офіційному сайті мережі morepiva.ua.

Під час оформлення замовлення видно актуальні ціни на напої та закуску, і потрібно тільки вказати обсяг і спосіб доставки. Інтернет магазин розливного пива пропонує два варіанти. По-перше, обране пиво на розлив можна замовити онлайн і забрати безпосередньо в найближчому магазині HOP HEY без черги. Консультанти зберуть замовлення і видадуть його вам без довгого очікування. По-друге, на сайті можна купити смачне розливне пиво з доставкою додому кур'єром - так ви заощадите і час, і нерви, і сили. Замовлення розвозяться по Запоріжжю з 10:00 до 21:00.