Сидр

СИДР

Хіт продаж
39.00
грн за 1 кг
Ви переглядали

Ель в Запоріжжі - найсмачніші та найпопулярніші сорти

Ми дбаємо про те, щоб усі наші покупці йшли з магазинів HOP HEY задоволеними і щасливими. Саме тому в нашому асортименті ви знайдете не тільки пиво різних стилів, але і вино, сидр, лимонад, квас, енергетики і, звичайно, улюблені всіма елі. Так що якщо ви трохи втомилися від пива (хоча ми і не уявляємо, як таке можливо), заходьте до нас за смачним, освіжаючим фруктовим елем.

Все що ви хотіли знати про фруктовий ель

Незважаючи на співзвучну назву, ми зараз говоримо не про стиль пива Ale, а про смачний фруктовий слабоалкогольний напій. Він користується величезним попитом у всіх містах, тому ми завжди ставимо на крани кілька видів. Хочете дізнатися секрет успіху? Що ж, ось чому наші покупці часто вибирають саме ель:

  1. Приємний смак. Наш ель обожнюють навіть ті, хто до пива абсолютно байдужий. А все тому, що в смаку і ароматі ви відчуваєте не хміль і солод, а свіжі й соковиті фрукти та ягоди. Краще будь-якого соку і компоту.

  2. Низький вміст алкоголю. У той час як від одного-двох келихів вина, і тим більше, кріпленого, ви моментально відчуваєте сп'яніння, ель дозволить вам насолоджуватися смаком, не втрачаючи контроль над собою. Міцність такого напою становить всього 5-6°, тому ви відчуєте приємне розслаблення, але ніяк не хворобливе сп'яніння (звичайно, за умови помірного вживання). Відмінний варіант для вечора без наслідків.

  3. Невисока калорійність. Цей пункт особливо оцінять жінки, які, до речі, досить часто замовляють саме ель в наших магазинах. У той час як калорійність шампанського досягає 100 ккал на 100 мл, в нашому елі їх в два рази менше, всього 56 ккал. Таким чином, якщо ви стежите за фігурою, сміливо беріть ель і забудьте про почуття провини.

Чим пиво ель відрізняється від фруктового елю

Раніше ми вже говорили про те, що пиво ель і фруктовий ель мають мало спільного. Принципова відмінність полягає в тому, що пиво ель виготовляється верховим бродінням, і якщо в ньому і є фруктові нотки, то це досягається або за рахунок спеціального хмелю, або за рахунок додавання натуральних фруктів. А ось фруктовий ель готується на основі лагера, і фруктовий смак, на відміну від пива ель, досягається за рахунок використання натурального соку. Звичайно, в нашій мережі представлені обидва напої, тому, що ж вам більше до душі, можна зрозуміти, спробувавши і порівнявши фруктовий ель і пиво ель.

Кращий ель в Запоріжжі - звичайно, тільки в HOP HEY!

Хочете насолодитися приємним і освіжаючим ягідним напоєм? Тоді заходьте в магазини HOP HEY. Ми пропонуємо вам величезний вибір смачних і натуральних елів. Світлий грушевий або насичений чорничний - ми точно зможемо вам догодити. До речі, тепер за улюбленим напоєм не потрібно нікуди йти. Ви можете оформити замовлення в інтернет-магазині і вказати адресу доставки. Протягом години наш кур'єр привезе ваш улюблений ель в будь-який район Запоріжжя, і ви зможете насолодитися смачним і натуральним напоєм.