Пиво

ПИВО

Новинка
Крафтове пиво FDB «AI Pumpkin IPA»
Світле, Нефільтроване, 7°
85.00
грн за 1 кг
Новинка
Крафтове пиво FDB «AI Dunkel Weizen»
Темне, Нефільтроване, 5°
88.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво Fanatic «Cryo APA»
Світле, Нефільтроване, 4.7°
63.00
грн за 1 кг
Пиво Fanatic «Porter»
Темне, Нефільтроване, 5.6°
62.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Lager»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
53.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Honey Lager»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
60.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Ukrainian Pilsner»
Світле, Нефільтроване, 4°
57.00
грн за 1 кг
Пиво Fanatic «Mango»
Світле, Нефільтроване, 4.2
52.00
грн за 1 кг
Ви переглядали

Крафтове пиво в Запоріжжі - за новими смаками тільки в HOP HEY

Розбираєтеся в крафтовому пиві і можете детально описати всі найпопулярніші стилі? Пробували один-два популярних сорти? Чули хвалебні відгуки про пиво крафт від своїх друзів? Ну, хоча б бачили його на полицях магазинів HOP HEY? Що ж, якщо ви ще не стали професійним пивним сомельє і навіть не відносите себе до біргіків, краще крафтове пиво з нашої мережі змусить вас його полюбити і назавжди забути про міфічне «живе».

Чому вам пора перейти на крафт

Якби наш текст писав Ігор Ніколаєв, він би придумав якісь більш романтичні п'ять причин, чому ви повинні почати пити крафтове пиво прямо зараз. Для нас, в свою чергу, пиво - це професія, тому ми назвемо вам п'ять переваг крафта з точки зору експертів у цій справі:

  1. Крафт - це ціла культура. Лекції, фестивалі, спілкування в соціальних мережах - все це частина життя біргіків. Тому якщо у вас немає друзів, кидайте своє світле нефільтроване і вирушайте в найближчий паб за іпашкою та новими товаришами.

  2. Різноманітність сортів. У магазинах і пабах з крафтом ви навряд чи побачите всього три види: темне, світле і нефільтроване. Швидше за все, список не обмежиться навіть десятьма стилями. Тому ви гарантовано замовите собі щось до смаку.

  3. Сезонні варіння. Є навіть такий сорт Saison. Звичайно, виробляють його, в основному, круглий рік, але все ж пивовари часто використовують сезонні продукти для додавання під час варіння. Пиво з гарбузом до Хелловіну - легко!

  4. Незвичайні експерименти. Ель зі смаком вишні та шоколаду? Або стаут ​​з лісовими горіхами? Які б у вас не були переваги, крафтові пивовари точно зможуть вас порадувати.

  5. Неперевершений смак. Смак крафта повний і об'ємний, він розкривається в кожному ковтку. Не напій, а прямо пісня.

Кращий магазин крафтового пива в Запоріжжі

Якщо ви хочете купити крафтове пиво за оптимальною ціною, то кращого місця, ніж HOP HEY, в Запоріжжі просто не знайти. Ні, зараз говорить не наше самолюбство, є ряд об'єктивних причин, за якими вам варто придбати пиво крафт саме в нашій мережі. По-перше, це величезний асортимент. Ми пропонуємо і бутильовані, і розливні крафтові сорти пива. При цьому ви можете спробувати не тільки творіння вітчизняних пивоварів, а й шедеври таких популярних світових гігантів, як, наприклад, BrewDog, Baladin, De Molen, BraufactuM і багатьох інших. По-друге, яке ж пиво без закуски? Не секрет, що навіть найсмачніше крафтове пиво може стати ще прекраснішим, якщо правильно підібрати до нього смачні снеки. Якщо ви не великий експерт у фудпейрінгу, просто зверніться до наших консультантів, і вони розкажуть вам, що більше підійде до іпашки, а що до стаута.

And last but not least. Одна з головних наших переваг - це можливість замовити доставку крафтового пива додому. Так-так, ви все прочитали правильно. Тепер IPA, APA, стаут, портер і навіть бельгійський світлий ель самі приїдуть до вас за вказаною адресою (не без допомоги нашого кур'єра, звичайно). І щоб вже зовсім вас добити, ми пропонуємо вам на замовлення пиво не тільки в пляшках, а й на розлив. Вибирайте вподобаний сорт і марку крафтового пива, вказуйте об’єм, доповнюйте все це закусками і оформлюйте покупку. Всього протягом години ми доставимо ваш "мішечок щастя" в будь-який район Запоріжжя. Наша пропозиція настільки крута, що не скористатися нею прямо зараз - просто гріх!