Пиво

ПИВО

Новинка
Крафтове пиво FDB «AI Pumpkin IPA»
Світле, Нефільтроване, 7°
85.00
грн за 1 кг
Новинка
Крафтове пиво FDB «AI Dunkel Weizen»
Темне, Нефільтроване, 5°
88.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво Fanatic «Cryo APA»
Світле, Нефільтроване, 4.7°
63.00
грн за 1 кг
Пиво Fanatic «Porter»
Темне, Нефільтроване, 5.6°
62.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Lager»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
51.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Honey Lager»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
57.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Ukrainian Pilsner»
Світле, Нефільтроване, 4°
58.00
грн за 1 кг
Пиво Fanatic «Mango»
Світле, Нефільтроване, 4.2
52.00
грн за 1 кг
Ви переглядали

Крафтове пиво в Полтаві

Крафтові сорти пива з'явилися в Україні недавно, тому багато хто до цих пір не розуміє, що це за пиво - крафт. Для одних це якесь зовсім позамежне божественне щось. Інші навпаки сприймають його як дивний напій з купою присмаків, далеких від традиційної солодово-хмелевої комбінації. Багато хто прагне купити крафтове пиво, піддавшись рекламі, і вважають, що це мало не синонім слова «смачне», але розчаровуються, коли напій виявляється не таким, як вони очікували. Найкраще крафтове пиво - це дуже суб'єктивне поняття, і принцип «чим дорожче, тим краще» тут не працює.

Як не розчаруватися в крафтовому пиві

«Крафтовість» визначається не смаком, і навіть не типом - ель або лагер, а умовами виробництва. В першу чергу, це пиво, вироблене на відносно невеликих пивоварнях лімітованими партіями. Такий напій часто може бути експериментальним. Але в принципі все залежить від стилю, обраного пивоварами. Багато сортів цілком звичні.

Якщо пивоварня відповідає визначенню «крафтової», значить будь-яке пиво, яке вона варить буде крафтом. Не важливо світле або темне; пшеничне, зварене з ячмінного або житнього солоду; добре охмелене і гірке або солодово-солодкувате; таке, що пройшло фільтрацію або нефільтроване. До речі, ті, хто люблять так зване «живе» теж можуть бути розчаровані, якщо дізнаються, що крафтові пивоварні іноді пастеризують свій продукт, щоб він краще зберігався. Загалом, своє смачне крафтове пиво вам доведеться пошукати, спираючись на власні вподобання.

Не існує особливих стилів для крафтового пивоваріння. Однак, завдяки йому, отримали друге життя багато призабутих. Адже популярне в 20 столітті лагерне пивоваріння майже витіснило з ринку елі. Наприклад, ще недавно лише одиниці чули про IPA або АРА. Ті, хто пробував «Гіннес», смутно розуміли, що таке стаут. Сьогодні магазини крафтового пива є в більшості великих міст, в тому числі в Полтаві, і доставку крафтового пива можна замовити додому.

Асортимент крафтового пива в магазинах «МОРЕ ПИВА» міста Полтави

Ціна на крафтове пиво залежить від марки, виробника та країни виробництва. Мережа «МОРЕ ПИВА» пропонує жителям Полтави цікаві за смаком і доступні за ціною ексклюзивні сорти українських заводів Fanatic (Меліоративне) і FDB (Дніпро) на розлив. Крім того, тут же можна підібрати до нього закуски - різні м'ясні, рибні, сирні, кукурудзяні і картопляні снеки. Крім регулярних сортів, клієнтам «МОРЕ ПИВА» в Полтаві доступне пиво з крафтових лінійок, що постійно оновлюються. Розливне крафтове по суті нічим не поступається пляшковому, крім відсутності симпатичної етикетки, яка підкреслює, що ви отримали унікальний продукт.

Замовити пиво в «МОРЕ ПИВА» можна з доставкою. Час виконання замовлення в Полтаві становить до 1,5 годин.