Пиво

ПИВО

Новинка
Крафтове пиво FDB «AI Pumpkin IPA»
Світле, Нефільтроване, 7°
85.00
грн за 1 кг
Новинка
Крафтове пиво FDB «AI Dunkel Weizen»
Темне, Нефільтроване, 5°
88.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво Fanatic «Cryo APA»
Світле, Нефільтроване, 4.7°
63.00
грн за 1 кг
Пиво Fanatic «Porter»
Темне, Нефільтроване, 5.6°
62.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Lager»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
53.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Honey Lager»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
60.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Ukrainian Pilsner»
Світле, Нефільтроване, 4°
57.00
грн за 1 кг
Пиво Fanatic «Mango»
Світле, Нефільтроване, 4.2
52.00
грн за 1 кг
Крафтове пиво FDB «L.APA»
Світле, Нефільтроване, 5°
70.00
грн за 1 кг
Ви переглядали

Крафтове пиво

А ви вже пробували крафтове пиво? Обов'язково скуштуйте освіжаюче пінне від кращих українських приватних броварень. "Море пива" представляє вибір різних видів крафтового пінного на будь-який смак: світле й темне, нефільтроване та пастеризоване. Просто оберіть вид напою, зробіть замовлення, і ми доставимо його до вас додому в будь-який куточок Дніпра та інших міст присутності мережі.

Немає часу чекати на доставку крафтового пива додому? Зробіть замовлення, узгодьте з менеджером нашого інтернет-магазину та заберіть його в найближчому фірмовому магазині. Ми запропонуємо для вас широкий асортимент різних закусок до напою, підібравши відповідні до обраного вами смаку.

Що таке крафтове пиво та чим воно відрізняється від іншого?

Не думайте, що крафтове пінне обов’язково має зовсім вже нетрадиційний смак або спеціальну технологію приготування, відмінну від традиційної (хоча нерідко буває саме так). Поняття "крафтовий" означає, що продукція виготовляється невеликими партіями приватними компаніями. Таке пиво вариться на відносно невеликих пивоварнях за класичними технологіями та рецептами. Але в цьому є свої переваги:

  • Вирішивши купити крафтове пиво в Дніпрі чи інших містах, ви завжди отримуєте свіжий напій. Завдяки невеликим обсягам виробництва, пінне ніколи не застоюється;

  • Невеликі приватні пивоварні завжди ближче до споживача. Тому стежать за тенденціями, пропонуючи новітні смаки;

  • Такі пивоварні працюють за принципом новаторства. Незважаючи на те, що технології приготування зберігаються, вони можуть пропонувати авторські напої з додаванням нетривіальних інгредієнтів.

Купивши крафтове пиво в магазині та спробувавши його, ви обов'язково відчуєте нотку індивідуальності в напої. Навіть якщо смак не буде категорично відрізнятися, зміна пропорцій традиційних інгредієнтів за особистим рецептом пивоварні створить свій смаковий баланс, який ви точно відчуєте.

Купити крафтове пиво з доставкою по всьому Дніпру та іншим містам

Щоб спробувати оригінальне пінне, не обов'язково відвідувати крафтові броварні та паби. Адже можна його скуштувати у себе вдома або в будь-якому іншому зручному для вас місці. Досить лише вибрати та замовити крафтове пиво в нашому інтернет-магазині. Якщо не впевнені у виборі, наш менеджер обов'язково вам допоможе. Вам коротко опишуть характеристики кожного виду, його міцність, основні смакові ноти, та оформлять замовлення з доставкою.

Завдяки нашому інтернет-магазину ви зможете покуштувати продукти приватних броварень, не виходячи зі свого будинку. Кращі види крафтового пива зі швидкою доставкою - запорука гарного та приємного відпочинку!