Розливне пиво APA з доставкою в Запоріжжі

ПИВО

Міцність
5.5°
Гіркота
36 IBU
Щільність
12.2%
(0)
Новинка
Крафтове пиво FDB Expert Beer Cherry A.P.A.
Світле, Нефільтроване, 5.5°
90.00
грн за 1 кг
Міцність
4.7°
Гіркота
35 IBU
Щільність
12%
(35)
Топ продажів
Пиво Fanatic Cryo APA
Світле, Нефільтроване, 4.7°
70.00
грн за 1 кг
Ви переглядали

Пиво APA в Запоріжжі - спробуйте один з найпопулярніших стилів у всьому світі

Ми впевнені, що якщо ви і не пробували APA (American Pale Ale), то хоча б чули про цей стиль. Це «близький родич» IPA (India Pale Ale), але все ж між ними є різниця. Яка? Докладна відповідь трохи схожа на розрив генеалогічного древа королеви Єлизавети і спроби згадати, як Стюарти, Ганновери й Віндзори пов'язані між собою, тому ми не будемо вдаватися в такі нетрі. Грубо кажучи, вона полягає в тому, що IPA - це блідий ель з великим вмістом хмелю та алкоголю, спочатку створений для тривалого транспортування, в той час як у APA хороший баланс солоду й хмелю та цитрусові нотки.

Чому American Pale Ale такий популярний

Варто зазначити, що сьогодні експерименти крафтових пивоварів зайшли так далеко, що часом межа між стилями просто стирається. Звичайному споживачеві дуже важко відрізнити іпашку від апашкі, це під силу лише справжнім поціновувачам. А їх, повірте, чимало. І ось лише кілька причин, чому пиво АПА користується таким великим попитом по всьому світу:

  1. Цікаві смаки. IPA в американському стилі відрізняють ноти фруктів, цитрусових і хвої. І все це досягається не завдяки ароматизаторам, а виключно за рахунок цікавих сортів хмелю. Ви легко зможете відчути в своєму напої нотки манго або дині чи інших ласощів.

  2. Більше хмелю. Любителів охмеленного пива часто називають хопхедами, тобто «хмільними головами» (від англійського слова hopheads). Вони вже точно просто обожнюють пиво АПА за те, що воно більш охмелене, ніж EPA (English Pale Ale), хоча DIPA (Double Indian Pale Ale) переможе в цьому змаганні обидва стилі.

  3. Безліч сортів. На сьогоднішній день практично кожна поважаюча себе пивоварня має в асортименті пиво АПА. Ми цьому дуже раді, оскільки є можливість вибрати той самий сорт, який задовольнить ваші потреби на всі сто.

Де найкраще пиво стилю APA в Запоріжжі

Якщо ви хочете купити пиво APA за низькою ціною, то не дарма зайшли на сайт morepiva.ua. У нашому каталозі ви знайдете лише популярні й перевірені марки, серед яких не тільки кращі вітчизняні пивоварні, а й такі зарубіжні знаменитості, як Baladin і BrewDog. При цьому ми пропонуємо вам не тільки насолодитися улюбленим напоєм, але і доповнити його смачними свіжими закусками. До сортів пива APA чудово підійдуть наші пряні снеки з м'яса, риби і морепродуктів, а також всі види сиру. Так що не варто відкладати на потім - замовте улюблене крафтове пиво АПА і влаштуйте собі відмінний вечір в хорошій компанії.