Розливне пиво України з доставкою в Києві

ПИВО

Новинка
Крафтове пиво FDB «AI Spice IPA»
Світле, Нефільтроване, 5°
85.00
грн за 1 кг
Новинка
Крафтове пиво FDB «AI Tonik APA»
Світле, Нефільтроване, 5°
85.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво Fanatic «Cryo APA»
Світле, Нефільтроване, 4.7°
66.00
грн за 1 кг
Пиво Fanatic «Porter»
Темне, Нефільтроване, 5.6°
60.00
грн за 1 кг
Пиво Fanatic «Helles»
Світле, Нефільтроване, 4.9°
49.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Lager»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
52.00
грн за 1 кг
Пиво «Трембіта»
Світле, Нефільтроване, 4.3°
49.00
грн за 1 кг
Пиво «Lightner»
Світле, Нефільтроване, 4.2°
40.00
грн за 1 кг
Пиво «Braunwald»
Темне, Нефільтроване, 4.8°
56.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Allesgut»
Світле, Нефільтроване, 4°
55.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Бланшер»
Біле, Нефільтроване, 4°
59.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Берлінгер»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
51.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Умань Вайсбург»
Світле, Фільтроване, 4.7°
60.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Honey Lager»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
57.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Ukrainian Pilsner»
Світле, Нефільтроване, 4°
58.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
95.00
грн за 1 кг
Пиво Fanatic «Mango»
Світле, Нефільтроване, 4.2
50.00
грн за 1 кг
Крафтове пиво Varvar «Samurai's Daughter»
Світле, Нефільтроване, 4.7°
109.00
грн за 1 кг
Пиво Volynski Browar «Mikki Brew Mister Durbecalo»
Світле, Нефільтроване, 8.5°
95.00
грн за 1 кг
Ви переглядали

Найкраще пиво України - тільки в мережі «Море пива»

Дуже багато років ми жили з думками про те, що за кордоном все роблять краще і якісніше, а ми самі нічого путнього зробити не в змозі. Хочеш хорошу сорочку або сумку - будь готовий витратитися на дорогий імпортний товар. Те ж саме довго відбувалося і на пивному ринку країни: наше пиво асоціювалося лише з хлопцями біля під'їзду, а ось поважаючий себе людина могла пити виключно De Molen, Mikkeller, BrewDog або Titanic. На щастя, прогрес не стоїть на місці, і зараз ми можемо з абсолютною впевненістю заявити, що українське пиво нехай поки й не переплюнуло імпорт, але вже точно може скласти конкуренцію.

Пиво України - яке воно

Український пивний ринок з кожним роком все збільшується і збільшується, і ми, шанувальники цього напою і його культури, безмірно цьому раді. На сьогоднішній день у нас вже з'явилося чимало відомих виробників, шедеври яких займають високі місця навіть в світових рейтингах. У чому ж для споживачів полягають основні плюси українського пива:

  • Вартість. Якщо ви коли-небудь пробували імпортне пиво, то погодьтеся, що воно далеко не завжди виправдовує очікування, а ось по кишені така покупка б'є стабільно. Пиво від українських пивоварів не менше смачне і не менш якісне. Спробуйте влаштувати сліпу дегустацію з українським та, наприклад, англійською пивом. Швидше за все, вам буде важко зрозуміти, де яке. Отже, якщо немає різниці, то, як відомо, навіщо платити більше?

  • Смак. Процес виробництва пива скрізь однаковий: приготування солоду, затирання сусла, фільтрація затору, кип'ятіння, освітлення, охолодження і аерація сусла, бродіння, фільтрація і пастеризація (два останніх опціонально). Вітчизняні пивовари в точності дотримуються технології, купують сировину і обладнання у тих самих виробників, що і їхні закордонні колеги, і це дозволяє добитися стабільного смаку. Не вірите? Приходьте до нас і замовте будь-яке пиво. Розливні сорти навіть можна продегустувати перед покупкою.

  • Підтримай своє. Остання, але теж дуже важлива причина пити українське пиво - підтримка вітчизняного виробника. Навіщо віддавати гроші за кордон і переплачувати за доставку і митні витрати, якщо можна випити таке ж смачне і якісне пиво, та ще й з українською душею!

Кращий інтернет-магазин пива в Україні

Без удаваної скромності зауважимо, що саме таким ми себе і вважаємо (і це не тільки наша думка). А все завдяки тому, що «Море пива» - це не тільки найбільша мережа магазинів у своєму сегменті, але і найулюбленіший інтернет-магазин пива в Україні. У нас ви можете придбати не тільки напої з мас-маркету, а й ексклюзивне українське пиво від найзнаменитіших пивоварень країни, а також перспективних новачків.

Але на цьому плюси «Море пива» не закінчуються. На нашому сайті ви можете не тільки подивитися асортимент і вибрати для себе щось смачне, але і замовити краще пиво України з доставкою додому. Саме завдяки всій нашій команді на сьогоднішній день купити пиво в Україні стало просто, як ніколи.