Розливне пиво Lager з доставкою в Києві

ПИВО

Пиво «Трембіта»
Світле, Нефільтроване, 4.3°
53.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Lager»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
57.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Lightner»
Світле, Нефільтроване, 4.2°
44.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Берлінгер»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
55.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Allesgut»
Світле, Нефільтроване, 4°
61.00
грн за 1 кг
Пиво «Умань Вайсбург»
Світле, Фільтроване, 4.7°
63.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Honey Lager»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
64.00
грн за 1 кг
Пиво Fanatic Mango
Світле, Нефільтроване, 4.2°
60.00
грн за 1 кг
Ви переглядали

Асортимент пива лагер в Києві

Найпопулярніший тип пива - лагер. Більше 80% всього обсягу виробленого хмільного напою в світі припадає саме на світлі лагери. Попит на пиво lager обумовлений дивовижними смаковими якостями напою. Він здебільшого має оптимальний баланс між хмільною гіркотою, солодкістю солоду, насиченістю і міцністю. Легко п'ється, освіжає та ідеально підходить для розслаблення і відпочинку. Особливість пива лагер полягає в способі його виготовлення. Воно, на відміну від елів, створюється з використанням дріжджів низового бродіння при температурах + 4 ... + 13 градусів за Цельсієм.

Кожен сорт пива лагер має індивідуальний смак. Ми пропонуємо клієнтам з Києва та інших міст спробувати кращі з них: фільтроване і нефільтроване, світле і темне, крафтове, а також сорти преміум-класу, зварені кращими пивоварнями України та світу. В "Море пива" представлений кращий лагер - пиво, яке подарує справжнє задоволення, розкриє глибокі ноти смаку і аромату. Обов'язково спробуйте!

Яке пиво lager вибрати

Як стиль пива лагер відрізняє ряд характеристик. Це чистота смаку, тобто зазвичай тут відчуваються солодові і хмільні тони без явної присутності ефірів. У більшості популярних масових лагерів солодова складова переважає над хмільною. Також саме пиво lager часто відрізняється легким сухим післясмаком. Температура вживання лагерних сортів в залежності від насиченості смаку варіюється від 6 до 12 градусів.

Якщо вам важко підібрати сорт лагера із запропонованого магазином асортименту, ми з радістю допоможемо. Скажіть менеджеру про свої смакові переваги і бажану ціну лагер пива, і вам будуть рекомендовані оптимальні варіанти.

З чим пити пиво лагер

Щоб пінне розкрило свій букет смаку, охолодіть його до 6-9 градусів. Більш щільні і ароматні сорти можна до 10-12 градусів. Охолодіть келих, в який буде наливатися напій. А після повільними ковтками пийте пиво lager, відчуваючи кожну ноту смаку і аромату.

Пиво лагер поєднується з м'ясними закусками: сиров'яленим і сушеним м'ясом. Також доповнить насичений смак морепродуктів і риби. Негострі і в міру пряні грінки та сухарики також підійдуть практично під будь-який сорт лагера.

Купити пиво лагер з доставкою по Києву додому

Свіже, ароматне і смачне пиво буде доставлено до вас додому вже через годину! Зробіть замовлення і підтвердіть його менеджеру. Ми зберемо його і доставимо в будь-який куточок Києва, створивши найкращі умови для приємного відпочинку. Доставляємо по місту з 10.00 до 21.00. Також можливий самовивіз з фірмових магазинів мережі. Про розташування точок уточніть у менеджера або подивіться на нашому сайті. Спробуйте кращі сорти лагера від українських пивоварень в "Море пива".