Біле розливне пиво з доставкою в Києві

ПИВО

Хіт продаж
Пиво «Бланшер»
Біле, Нефільтроване, 4°
63.00
грн за 1 кг
Пиво HoeGaarden «Blanche»
Біле, Нефільтроване, 4.9°
99.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
98.00
грн за 1 кг
Ви переглядали

Купити біле пиво в Києві з доставкою

Гурманам і тим, хто хоче спробувати нові смаки пінного, рекомендуємо купити пиво біле з доставкою. Це класичне, переважно непрозоре із золотим відтінком пиво, зварене з використанням пшеничного солоду та нерідко з додаванням несолодженої пшениці.

Інтернет-магазин "HopHey" пропонує купити біле пиво від вітчизняних і європейських виробників. Ми представляємо найкращі сорти, що поєднують у собі оригінальність і благородство цього стилю напою. Для вас представлені види пінного, що розкривають повний букет смаків: від солодких пряних нот до цитрусової кислинки, характерної для білого нефільтрованого. Вам залишається лише зробити свій вибір!

Хочете спробувати щось нове? Купіть біле пиво!

За смаком біле не схоже з жодним іншим стилем пива. Воно має своєрідний аромат, відтінок, присмак. Комусь здасться, що напій терпкуватий, хтось відчує приємний солодкий або кислуватий післясмак. Відчуття дуже індивідуальні. Описати загальною характеристикою смак проблематично. Кожна пивоварня варіює пропорції інгредієнтів для отримання унікального смаку або додає до рецепта щось своє: апельсин, коріандр, аніс, трави та навіть натуральний сік ягід чи фруктів. Споживання білого пінного вимагає особливого підходу. Щоб воно розкрило свої смакові характеристики, необхідно:

  • Вибрати келих із широкою шийкою, вузькою основою і товстим дном;
  • Перш ніж налити пиво біле у високу склянку, його необхідно кілька разів несильно струснути в банці або пляшці, щоб осад рівномірно розподілився і надав напою особливої повнотілості (біле найчастіше нефільтроване, і тому в ньому часто є білястий осад);
  • Для зниження піноутворення, келихи краще заздалегідь охолодити.

Дотримуючись цих рекомендацій, вам вдасться відчути тонкі присмаки й аромати цього приємного слабоалкогольного напою.

Смачне і свіже біле пиво: купити з доставкою додому

Не витрачайте свій час на походи в магазин у пошуках відповідного для вас виду білого пінного. Інтернет-магазин "HopHey" доставить його вам прямо додому, в будь-яку точку Києва та інших міст присутності фірмової мережі, всього за одну годину. Просто виберіть напій з каталогу, замовте його, узгодьте замовлення з менеджером і чекайте на його доставку найближчим часом. Немає часу чекати на своє замовлення? Не проблема! Заберіть його самостійно в будь-якому з фірмових магазинів "HopHey". Менеджер підкаже адресу найближчої до вас точки, а також порекомендує найбільш підходящі види закусок до вашого вибору.

Ознайомтеся з нашим асортиментом темного пива https://hophey.ua/kyiv/rozlyvne/pyvo/kolir:temne/

Також рекомендуємо спробувати наше світле пиво https://hophey.ua/kyiv/rozlyvne/pyvo/kolir:svitle/