Нефільтроване пиво в пляшках з доставкою в Києві

ПИВО

Новинка
Крафтове пиво FDB «AI Spice IPA»
Світле, Нефільтроване, 5°
85.00
грн за 1 кг
Новинка
Крафтове пиво FDB «AI Tonik APA»
Світле, Нефільтроване, 5°
85.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво Fanatic «Cryo APA»
Світле, Нефільтроване, 4.7°
66.00
грн за 1 кг
Пиво Fanatic «Porter»
Темне, Нефільтроване, 5.6°
60.00
грн за 1 кг
Пиво Fanatic «Helles»
Світле, Нефільтроване, 4.9°
49.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Lager»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
52.00
грн за 1 кг
Пиво «Трембіта»
Світле, Нефільтроване, 4.3°
49.00
грн за 1 кг
Пиво «Lightner»
Світле, Нефільтроване, 4.2°
40.00
грн за 1 кг
Пиво «Braunwald»
Темне, Нефільтроване, 4.8°
56.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Allesgut»
Світле, Нефільтроване, 4°
55.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Бланшер»
Біле, Нефільтроване, 4°
59.00
грн за 1 кг
Хіт продаж
Пиво «Берлінгер»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
51.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Honey Lager»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
57.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Ukrainian Pilsner»
Світле, Нефільтроване, 4°
58.00
грн за 1 кг
Пиво Fanatic «Mango»
Світле, Нефільтроване, 4.2
50.00
грн за 1 кг
Крафтове пиво Varvar «Samurai's Daughter»
Світле, Нефільтроване, 4.7°
109.00
грн за 1 кг
Пиво Volynski Browar «Mikki Brew Mister Durbecalo»
Світле, Нефільтроване, 8.5°
95.00
грн за 1 кг
Ви переглядали

Нефільтроване пиво в пляшках - це мій натуральний смак

Нефільтроване пиво в пляшках відрізняється широким асортиментом - багато виробників бачать його зростаючу популярність і прагнуть відповісти вимогам аудиторії. Напій, що не проходить кілька етапів фільтрації та очищення, порадує більш яскравим і насиченим смаком, ароматом, наявністю дріжджового осаду, який, до речі, зазвичай виливається в келих, а не в раковину.

Незважаючи на забобони з приводу короткого терміну придатності нефільтрованого, воно може відмінно зберыгатися в пляшках близько двох років. Нефільтроване бутильоване пиво цим вигідно відрізняється від варіантів, що наливаються безпосередньо з крана, - цінитель може придбати невелику «батарею» пляшечок і смакувати по одній, порівнюючи і вибираючи краще. У Києві в мережі магазинів HOP HEY можна знайти нефільтроване пиво в пляшках марки First Dnipro Brewery і інших популярних брендів.

Асортимент сортів і стилів

Нефільтроване пиво в пляшках буває різним по міцності, щільності, гіркоті, відрізняється за типом і технологією виробництва. Пропускати стадію очищення можна, створюючи і темне, і світле пиво, оскільки насиченість кольору залежить не від фільтрації, а від солоду. Темні сорти варяться з карамельного обсмаженого солоду, а світлі - зі звичайного.

Справжньою класикою вважається німецьке пшеничне пиво, та сьогодні українські пивоварні роблять прекрасні аналоги, які не сильно відрізняються за смаком, але мають незаперечну перевагу - на місцеве нефільтроване пиво в пляшках ціна значно приємніша, ніж на привезений з-за кордону напій. Жителі Києва можуть переконатися в цьому, якщо зайдуть в будь-який магазин HOP HEY.

Пиво в хорошій якості без реєстрації та смс

Незважаючи на те, що Київ не відчуває нестачі в фірмових магазинах HOP HEY (хоча хорошого ж ніколи не буває багато), і до найближчої точки не потрібно добиратися на поїзді, літаку і собачих упряжках, ми пропонуємо і зовсім припинити витрачати зайвий час на походи і стояння в чергах. Нефільтроване пиво в пляшках купити можна прямо на офіційному сайті мережі і оформити кур'єрську доставку додому. Напій принесуть прямо під двері, охолоджений до оптимальної температури. При бажанні до замовлення можна додати і закуски - картопляні чіпси, в'ялене м'ясо, рибу і морепродукти, грінки, арахіс, копчений сир, пелети або хрустку кукурудзу з різними смаками.