Розливне пиво Porter з доставкою в Києві

ПИВО

Міцність
5.6°
Гіркота
30 IBU
Щільність
16%
(39)
Пиво Fanatic Porter
Темне, Нефільтроване, 5.6°
70.00
грн за 1 кг
Ви переглядали

Пиво портер в Києві - переходите на темну сторону

Смачне, насичене і ароматне англійське темне пиво портер - популярний напій по всьому світу. Porter з'явився в Лондоні в XVIII столітті і отримав свою назву, оскільки був надзвичайно популярний у річкових і вуличних носіїв (porter якраз і перекладається з англійської як носій). А все тому, що спочатку цей напій і був створений для людей, що займаються важкою фізичною працею, оскільки він дуже поживний. На щастя, сьогодні ви можете насолодитися кращими сортами цього напою, незалежно від роду своєї діяльності. Ми, в свою чергу, гарантуємо, що ціна пива Porter в нашій мережі, як і його щільний, насичений смак, вам точно сподобається.

Все, що ви хотіли знати про Porter

Колись давно Porter був найпопулярнішим напоєм як в Англії, так і в Америці. Потім його витіснив Pale Ale, а незабаром пальма першості перейшла до пільзнера. Проте, завдяки праці сучасних пивоварів, ми можемо говорити про його відродження. На сьогоднішній день темне пиво портер користується величезним попитом, і ось чому:

  1. Неповторний смак. У наші дні, коли крафтове пивоваріння стає все більш популярним, ви можете спробувати не тільки класичні варіанти портеру з яскраво вираженим смаком солоду, а й більш оригінальні, наприклад, з відтінками ванілі, карамелі, шоколаду або лакриці.

  2. Велике розмаїття. Існує чимало різновидів цього напою, кожен з яких має свої характерні риси. До найпопулярніших можна віднести англійський (всі відтінки коричневого, міцність 4%-5.4%), американський (колір від темно-коричневого до чорного, міцність 5%-7.5%) і балтійський портер (колір від темного мідного до темного коричневого, міцність 5.5 %-10%).

  3. Відмінна сполучуваність з їжею. Porter просто ідеально доповнює всі м'ясні страви починаючи рагу, закінчуючи шашликом. Хочете щось більш екстравагантне? Спробуйте в якості закуски до портеру устриці і сири з пліснявою. Ну і на десерт, в прямому сенсі цього слова, спробуйте поєднувати Porter з ванільним морозивом, гірким шоколадом або десертами на його основі. Обіцяємо, вам сподобається.

Найкраще пиво Porter - тільки в нашій мережі

Хочете купити пиво портер за оптимальною ціною? Тоді вам терміново потрібно в найближчий магазин «Море Пива» або HOP HEY. Ми пропонуємо великий вибір сортів пива портер, серед яких ви точно знайдете для себе найбільш підходящий. Більш того, ми підберемо для вас і інші види світлого пива, елю, бірміксу, вина або шампанського і допоможемо доповнити все це відмінними закусками. У нас ви можете замовити не тільки такі традиційні пивні снеки як риба, ковбаски чи сухарики, а й більш оригінальні варіанти, наприклад, шоколад, мармелад, карамель і багато іншого. Але що найприємніше, купити пиво портер ви можете з доставкою в будь-який район Києва. Нам буде потрібна всього одна година, щоб доставити міцний і насичений Porter за вказаною адресою.