Розливне пиво Pilsner з доставкою в Києві

ПИВО

Пиво FDB «Ukrainian Pilsner»
Світле, Нефільтроване, 4°
60.00
грн за 1 кг
Ви переглядали

Пиво пілснер в Києві - світова класика

Pilsner - один з найпопулярніших стилів світлого пива низового бродіння. Свою назву пільзнер отримав на честь чеського міста Пльзень, з яким і пов'язують його походження. Саме там у 1842 році молодий потомствений пивовар Йозеф Гролл зварив напій, який швидко завоював популярність у себе на батьківщині, а потім і в усьому світі. Він являє собою справжній смак Чехії: м'яка місцева вода, жатецький хміль, світлий солод і чеські дріжджі. Саме тому напій вважається однією з візитних карток країни і привертає все більше і більше туристів.

Все що вам необхідно знати про цей знаменитий стиль

Існує кілька видів: богемский, німецький і класичний американський пілснер. Німецький Pilsner більш гіркий, міцний, сухий і карбонізований, але при цьому легший і світліший. Американські сорти м'які, гладкі, сухі, з нотками яблук. Незважаючи на істотні відмінності, всі вони об'єднані такими характеристиками:

  1. Колір. Красиве світле прозоре пиво, від блідо-жовтого до золотистого відтінку. Піна біла, стійка, щільна, вершкова.

  2. Аромат. Приємний запах хлібної скориночки, з нотками квітів, трав і прянощів.

  3. Смак. Приємна гіркота, насичений солодовий смак з медовими і карамелевими нотками. Міцність пива від 4,2 до 5,4%, тому келих улюбленого напою не буде вас п'янити.

Як правильно вживати сорти пива Pilsner

Пілснер варто пити зі спеціального келиха з вузьким дном і розширеним верхом: в ньому відмінно тримається піна, і ви зможете роздивитися, як бульбашки піднімаються по прозорому пиву. Безумовно, ви можете пити його зі звичайного келиха або навіть кухля, смак напою буде в будь-якому випадку прекрасним. І для того щоб максимально отримати насолоду, варто поєднувати охолоджений до 3-7 градусів Pilsner з правильними закусками. Дуже добре підходять ковбаски, сендвічі з м'ясом, м'які і тверді сири і навіть фруктові пироги.

Пиво Pilsner - спробуйте кращі сорти в нашій мережі

Якщо ви хочете провести вечір за келихом-другим улюбленого пива, то заходите в найближчий магазин «Море Пива» або HOP HEY. Ми пропонуємо вам найкращі сорти пива пілснер з усіх куточків світу, не тільки з Чехії, але і з Данії, Німеччини і Великобританії. Потрібна смачна закуска? Ми і в цьому вам допоможемо! У нашому каталозі ви знайдете кращі снеки до улюбленого напою: ковбаски з різних видів м'яса, рибу і морепродукти, чіпси, сухарики, кукурудзяні снеки, попкорн, і навіть шоколад, мармелад і бісквіти. Що б ви не вибрали, ми протягом години привеземо ваше замовлення в будь-який куточок Києва. Тому не відмовляйте собі в задоволенні, заходите в наш каталог, щоб купити пиво пілснер за найкращою ціною з доставкою додому.