Розливне пиво Dark Lager з доставкою в Києві

ПИВО

Пиво «Braunwald»
Темне, Нефільтроване, 4.8°
60.00
грн за 1 кг
Новинка
Пиво Fanatic «Шоколадний Дункель»
Темне, Нефільтроване, 4.8°
58.00
грн за 1 кг
Ви переглядали

Пиво темний лагер в Києві - переходьте на темну сторону

Зустрічали людей, які говорять, що не люблять темне пиво, а п'ють виключно лагер? Що ж, вони, мабуть, не часті гості в нашій мережі або просто крафтового революція обійшла їх стороною. Так що ж це за пиво таке, темний лагер, як і де його роблять, з чим п'ють? Спеціально для вас ми зараз розкладемо все по поличках.

Види чорного лагера - знайди свій

Отже, почнемо з самих азів. Як ви, мабуть, знаєте, лагер - це пиво низового бродіння, подальша ферментація якого відбувається при низьких температурах. Dark Lager (aka пиво темний лагер) - це все той же lager, тільки з більш вираженим солодовим смаком і ароматом. Цікаві подробиці? Тоді давайте розберемо стиль за сортами:

  1. Мюнхнер Дункель, він же мюнхенський дарк лагер. Це пиво з досить яскраво вираженими солодовим акцентом проводиться неподалік від Мюнхена, за що і отримало свою назву.

  2. Schwarzbier. Так-так, це знамените німецьке пиво теж вважається темним лагером. Власне, це регіональна варіація мюнхенського Дункеля (з'явилося в Тюрінгії і Франконії). Зрозуміло, пиво все-таки не абсолютно чорне, колір варіюється від середнього до темного коричневого, бувають рубінові проблиски.

  3. Dark American Lager. Для виробництва цього пива використовують не тільки карамельний темний солод, але і ячмінь, кукурудзу і рис. Таке пиво виходить свіжим на смак, солодкість помірна, а ось присмак карамелі виражений досить яскраво.

  4. Чеський темний лагер. Хочете спробувати Чехію на смак - тоді це ваше пиво. Відмінний щільний напій з шоколадними та карамелевими нотками. Колір може бути від червоного до чорного. Карамельне, солодове, з яскраво вираженою хмільною гіркуватістю - це пиво точно вам запам'ятається.

Найкраще пиво стилю темний лагер в Києві тільки в нашій мережі

В каталозі morepiva.ua зібрані тільки найкращі представники різних країн: John Gaspar, Kaiserdom, Krusovice і багато іншого. При цьому ми гарантуємо, що в нашій мережі ви можете купити пиво темний лагер за найоптимальнішою ціною. І що саме класне - будь-який напій і закуску до нього ми доставляємо по всьому Києву. З «Море пива» вам гарантований прекрасний настрій.