Пиво IPA в пляшках з доставкою в Києві

ПИВО

Пиво FDB «Milky» 0.33л
Світле, Нефільтроване, 5.5°
34.00
грн за 1 шт
Пиво FDB «Puaripa» 0.33л
Світле, Нефільтроване, 5.5°
34.00
грн за 1 шт
Пиво FDB «Hopkins» 0.33л
Світле, Нефільтроване, 5.5°
34.00
грн за 1 шт
Пиво Ten Men «TEN MEN IPA» 0.5л
Світле, Нефільтроване, 6°
99.00
грн за 1 шт
Пиво Volynski Browar «Forest IPA» 0.5л
Світле, Нефільтроване, 5.7°
50.00
грн за 1 шт
Пиво Volynski Browar «I´m flying» 0.5л
Світле, Нефільтроване, 7°
55.00
грн за 1 шт
Пиво Volynski Browar «Kite Safari» 0.5л
Світле, Нефільтроване, 7°
55.00
грн за 1 шт
Пиво Volynski Browar «Crazy» 0.5л
Світле, Нефільтроване, 6.5°
55.00
грн за 1 шт
Пиво Varvar «Ipanema» 0.33л
Світле, Нефільтроване, 5.3°
82.00
грн за 1 шт
Пиво Underwood «Milky Mango» 0.33л
Світле, Нефільтроване, 5.6°
65.00
грн за 1 шт
Пиво Volynski Browar «Rivne Lifeguard» 0.35л
Світле, Нефільтроване, 6.5°
45.00
грн за 1 шт
Пиво Underwood «Amnesia Haze» 0.33л
Світле, Нефільтроване, 5°
64.00
грн за 1 шт
Пиво Underwood «Micro IPA» 0.33л
Світле, Нефільтроване, 2.9°
55.00
грн за 1 шт
Пиво Underwood «DIPA» 0.33л
Світле, Нефільтроване, 8°
79.00
грн за 1 шт
Пиво Ten Men «Drive&Dive» 0.5л
Світле, Нефільтроване, 5.2°
99.00
грн за 1 шт
Новинка
Пиво Volynski Browar «The Beer SPA» 0.5л
Світле, Нефільтроване, 6°
58.00
грн за 1 шт
Новинка
Пиво Volynski Browar «Vermont IPA» 0.35л
Світле, Нефільтроване, 5.9°
58.00
грн за 1 шт
Ви переглядали

Як вибрати пиво IPA в Києві

«Море Пива» не просто так носить свою назву: в нашому асортименті ви завжди можете знайти все, що душі завгодно, починаючи від легких та пітких лагерів, закінчуючи насиченими і щільними стаутами. Однак якщо ви знайомі з сучасною пивний культурою, то точно знаєте, який стиль є найпопулярнішим протягом останніх кількох років. Йдеться про пиво IPA, класичний світлий ель, який при цьому порядно захмелівший. У кожному його глотці ви зможете відчути ноти хвої, цитрусових або навіть тропічних фруктів (найчастіше зустрічається ананас). І все це досягається не завдяки ароматизаторам і барвникам ідентичним натуральним, а за допомогою всього лише чотирьох інгредієнтів: води, солоду, дріжджів і, зрозуміло, хмелю.

Який стиль пива IPA підійде саме вам

Стиль ІПА існує близько двох століть, і не дивно, що на сьогоднішній день з'явилася велика кількість його різновидів. Є безліч регіональних жанрів, серед яких West Coast, Belgian, Vermont-style і Northeast-style IPA. Дедалі популярнішими стають такі стилі, як Session, Citrus, Brett і Fresh hop IPA, а також India Pale Lager, який хоч і технічно не відноситься до іпашок, але має з ними багато спільного. Проте, існують так звані класичні сорти пива ІПА, до яких відносяться:

  • APA (American Pale Ale). Класичний зразок для наслідування - Sierra Nevada Pale Ale, зварений в вісімдесятих в Чикаго. АПА характеризується нотами хвої, смоли і тропічних фруктів, що досягається завдяки використанню таких сортів хмелю, як Columbus, Chinook і Citra.
  • EPA (English Pale Ale). Прийнято вважати, що класичне англійське пиво ІПА робили більш охмелене для того, щоб воно зберегло свої властивості протягом довгого морського транспортування в Індію. Звичайно, точну причину, по якій в пивоварні вирішили додати більше хмелю, ми не знаємо, зате нам достеменно відомо, що хороші англійські іпашки порадують вас традиційною трав'янистою гіркотою і вираженою солодовістю.
  • DIPA (Double Indian Pale Ale). Подвійні ІПА (що легко припустити виходячи з самої назви) більш охмелене і має ще більш виражений солодовий смак. В такому пиві більше цукру, а це значить, вище щільність і вміст алкоголю.

Смачне крафтове пиво IPA в Києві

Спеціально для тих, хто хоче IPA пиво купити в Києві, ми пропонуємо придбати його на нашому сайті з доставкою по місту або оформити замовлення самовивозом. Для цього вам знадобиться вибрати потрібний сорт пива IPA, вказати свої контактні дані, і протягом декількох хвилин наші менеджери зв'яжуться з вами.

Все ще не знаєте, що випити сьогодні ввечері? В «Море Пива» ви завжди можете отримати консультацію професіоналів, які допоможуть вам вибрати краще IPA пиво в Києві. Просто розкажіть нам про свої уподобання, і ми з радістю підкажемо вам, на яке пиво ІПА варто звернути увагу.

Хочете порадувати себе і свої смакові рецептори - тоді обирайте найкраще пиво ІПА, представлене в нашому магазині в рамках крафтових лінійок, які ми оновлюємо щомісяця. З «Море Пива» ви відкриєте для себе все розмаїття смаків і ароматів справжнього крафта. При цьому вас порадує не тільки висока якість, але і приємна на IPA пиво ціна.