Пиво Golden Ale в пляшках з доставкою в Києві

ПИВО

Пиво FDB «Goldy» 0.33л
Світле, Нефільтроване, 7°
30.00
грн за 1 шт
Хіт продаж
Пиво Правда «Putin Huilo» 0.33л
Світле, Нефільтроване, 8°
75.00
грн за 1 шт
Пиво Varvar «Golden Ale» 0.33л
Світле, Нефільтроване, 6.9°
78.00
грн за 1 шт
Ви переглядали

Пиво Golden Ale в Києві - ідеальний стиль для знайомства з Крафтом

Пиво голден ель, також відоме як світлий або золотий ель, - красивий, легкий напій без яскраво вираженої хмільної гіркоти і аромату. Округлий і гладкий, цей американський класик підкуповує людей своєю простотою і зрозумілим смаком. Golden Ale варять з використанням лагерних або ельових дріжджів, і іноді додають мед, фрукти й спеції, за рахунок чого виходить незвичайний, але дуже приємний смак.

Пиво голден ель - історія і характеристики стилю

Історія золотого елю не така довга, як у портерів або траппістского пива, він з'явився лише в сімдесятих роках минулого століття. Однак, корінням цей стиль іде в період заселення Америки вихідцями з Англії і Данії, яке відбувалося 400 років тому. Чому голден ель почав відроджуватися лише в сімдесятих? Та тому що саме тоді почався активний розвиток крафтового пивоваріння в США, а даний стиль як найкраще підходить для залучення людей і знайомства їх з крафтом, адже володіє такими характеристиками:

  1. Колір. Прозоре пиво від світло-жовтого до насичено-золотистого відтінку.

  2. Тіло. Щільність від невеликої до середньої. Карбонізація від середньої до високої.

  3. Аромат. В ароматі відчуваються стиглі фрукти, іноді прянощі.

  4. Смак. Сухий солодовий смак з солодким присмаком. Легке та питке, воно стане чудовою альтернативою лагеру.

  5. Міцність. Діапазон алкоголю за об'ємом (ABV) становить 3,8-5,5. Це дозволяє отримати насолоду від улюблених напоїв не сп'янівши.

Найкраще пиво Golden Ale - тільки в нашій мережі

Якщо ви хочете випити ввечері смачне, ароматне і злегка солодкувате пиво - заходите в один з магазинів мережі «Море Пива» або HOP HEY. Ми пропонуємо вам купити Golden Ale за найкращою ціною як вітчизняних, так і зарубіжних виробників. Більш того, ми із задоволенням організуємо доставку вашого пива в будь-який район Києва. Для цього вам потрібно всього лише вказати свою адресу, оформляючи замовлення на нашому сайті. Потрібні ще аргументи? Що ж, ми пропонуємо не тільки найкращі алкогольні і безалкогольні напої в столиці, а й допоможемо вам доповнити їх смачними і свіжими снеками. У нас широкий асортимент грінок, чіпсів, ковбасок, сушеного м'яса, риби, морепродуктів і всіляких різновидів сиру. Заходьте в наш каталог, обирайте будь-яке пиво голден ель, доповнюйте його закусками, і вже через годину ви зможете насолодитися ними в будь-якій точці міста.