Пиво в пляшках виробництва Бельгія з доставкою в Києві

ПИВО

Пиво «Pauwel Kwak» 0.33л
Світле, Нефільтроване, 8.4°
112.00
грн за 1 шт
Пиво Grimbergen Double Ambree 0.33л
Темне, Фільтроване, 6.5°
60.00
грн за 1 шт
Пиво Grimbergen Blanche 0.33л
Біле, Нефільтроване, 6°
60.00
грн за 1 шт
Пиво Grimbergen Blonde 0.33л
Світле, Нефільтроване, 6.7°
60.00
грн за 1 шт
Ви переглядали

Бельгійське пиво в Києві - багатовікові традиції пивоваріння у вашій пляшці

Пиво Бельгії неймовірно популярно як у себе на батьківщині, так і за кордоном. Історія цього напою обчислюється століттями, кажуть, що колись пивоварень в країні було не менше, ніж церков. Самі бельгійці дуже його люблять і п'ють в середньому по 80 літрів на рік, хоча ще сто років тому середньостатистичний бельгієць випивав майже 200 літрів. Пиво так тісно пов'язане з історією країни і так популярно у всьому світі, що ЮНЕСКО навіть включив пивну культуру Бельгії в «Список шедеврів усної та нематеріальної культурної спадщини людства». Якщо ви все ще не пробували смачне бельгійське пиво, то вам терміново необхідно виправити це упущення.

Які бельгійські сорти пива обов'язково варто спробувати

Пиво в Бельгії почали варити ще в XII столітті, і спочатку цим займалися монахи для збору коштів на потреби абатства. На сьогоднішній день існує близько 200 діючих пивоварень, багатьом з яких 400-500 років. У Бельгії сортів пива дуже багато, всі й не перерахувати, тому ми вам розповімо лише про найвідоміші стилі:

  1. Біле. Witbier - це світлий пшеничний ель, як правило, нефільтрований, який при охолодженні набуває молочного відтінку. За свій колір він отримав цю назву, а ось за свій відмінний смак - визнання в усьому світі. До складу більшості сортів входить також коріандр і цедра апельсина, що робить смак незабутнім. Самі бельгійці не тільки п'ють цей напій, але і використовують його для приготування багатьох страв.

  2. Ламбік. Для приготування цього стилю використовується технологія природного (дикого) бродіння. Воно відбувається за рахунок "диких" дріжджів, які завжди є в повітрі. Власне, спочатку це був єдиний метод пивоваріння, оскільки культивувати дріжджі стали набагато пізніше. Разом з ламбіком дуже популярні такі його види, як гьоз (суміш сортів різного віку), фаро (з додаванням цукру на стадії вторинної ферментації), крік (з додаванням вишні) та фрамбуаз (з малиною).

  3. Trappist. Траппістскі сорти можуть бути зварені виключно монахами і тільки на території діючого монастиря. Є і промисловий аналог, так зване «абатське» пиво, яке теж має релігійну передісторію і старовинні рецепти, але вариться звичайними робочими на заводах.

Де в Києві можна дістати справжнє бельгійське пиво

Якщо ви хочете випити краще пиво Бельгії, зовсім необов'язково шукати спеціалізований магазин бельгійського пива. Сьогодні абсолютно все можна замовити в інтернет-магазині, і ваш улюблений напій не виняток. Достатньо всього лише зайти на сайт morepiva.ua, де можна купити бельгійське пиво за найкращою ціною. При цьому ви завжди можете вибрати ще й гарну закуску, яка ідеально розкриє смак і аромат вашого напою. У нас є широкий вибір закусок починаючи від риби і ковбасок, закінчуючи сирами і шоколадом. Але і це ще далеко не все. В нашій мережі ви можете замовити доставку бельгійського пива прямо додому. Достатньо всього лише вказати свою адресу, і протягом двох годин наш кур'єр привезе вам кращий алкоголь і снеки. Як бачите, ми робимо все, щоб процес дегустації улюблених напоїв приносив тільки задоволення і радість.