Пиво Heineken в пляшках з доставкою в Києві

ПИВО

Пиво Heineken «Premium Quality» 0.5л
Світле, Фільтроване, 5°
52.00
грн за 1 шт
Пиво Heineken «Premium Quality» 0.5л
Світле, Фільтроване, 5°
52.00
грн за 1 шт
Ви переглядали

Пиво Heineken в Києві - знайомий смак класики

Heineken - знаменита пивоварна компанія з Нідерландів, найбільша в своїй країні і друга в усьому світі. Пиво Хайнекен знають і люблять у всьому світі, і в Україні воно також має великий попит. Хочете більше дізнатися про цю легенду або просто замовити кілька пляшок улюбленого напою? Тоді ви правильно зробили, що зайшли до нас.

Пиво Хайнекен - як захоплення переросло в компанію з заводами по всьому світу

За кожним популярним брендом стоять люди, які витратили своє життя на його розвиток, і довгі роки шляху до успіху. Сьогодні Heineken - це 165 броварень в 70 країнах, які виробляють 250 міжнародних, регіональних і місцевих сортів світлого і темного, але колись все починалося з однієї невеликої пивоварні в Амстердамі. Всю історію пива Хайнекен можна розділити на такі етапи:

  1. Герард Адріан Хейнекен. Молодому підприємцю було всього двадцять два роки, коли він заснував пивоварню. У 1864 році він купив завод в Амстердамі, і з тих пір постійно працював над удосконаленням рецептури. У 1869 році він перейшов на дріжджі низового бродіння, а вже в 1886 році доктор Х. Еліон розробив дріжджі Heineken-A, які й в наші дні використовуються для виготовлення пива Хайнекен.

  2. Генрі П'єр Хейнекен. Син Герарда був біля керма з сімнадцятого по сороковий рік. За цей час йому вдалося знайти унікальні способи для того, щоб підтримувати високу якість пива при великих обсягах виробництва. При ньому компанія переорієнтувалася на експорт. Буквально через пару днів після відміни заборони на алкоголь в США літак Heineken приземлився там, щоб згодом стати найбільш впізнаваним і улюбленим брендом.

  3. Альфред Генрі Хейнекен. Надалі управління перейшло в руки сина Генрі П'єра. Саме він був потужною силою, що стоїть за триваючою глобальною експансією Heineken. В період його правління компанія підвищувала вартість своїх акцій за рахунок покупки заводів конкурентів і їх закриття. У 1968 році Heineken об'єдналася з конкуруючою компанією Amstel, а в 1975 - відкрила нову пивоварню в Zoeterwoude.

  4. Наші дні. Після придбання Scottish and Newcastle в 2007/2008 роках і злиття Anheuser-Busch InBev і SABMiller в 2016 Heineken стала другою за величиною пивною компанією у світі. Компанія продовжує нарощувати свої обороти, а пиво Хайнекен стає все популярнішим і популярнішим.

Ми знаємо, де найсмачніше і найсвіжіше пиво Heineken в Києві

Хочете провести вечір за пляшкою знаменитого пива Хайнекен? Тоді пропонуємо вам зайти на сайт morepiva.ua і замовити пиво Heineken з доставкою додому. Таким чином, ви зможете не тільки заощадити свій час і гроші, але і бути впевненим у тому, що отримаєте свіжий і якісний напій. При цьому в нашому інтернет-магазині ви завжди можете не тільки купити пиво Heineken за найкращою ціною, але і доповнити його смачними закусками. У нашому каталозі ви знайдете все, що душі завгодно: сушене м'ясо, ковбаски, сири, рибу і морепродукти, чіпси, сухарики, попкорн і всілякі солодощі. Ми робимо все, щоб скрасити ваш вечір, зробити його легким і приємним.