Пиво Radler в пляшках з доставкою в Києві

ПИВО

Пиво спеціальне «Ukie Wild Cherry», 0.45л
Світле, Фільтроване, 4.6°
31.00
грн за 1 шт
Ви переглядали

Пиво радлер в Києві - оригінальний, смачний і освіжаючий напій

Радлер - це унікальний коктейль родом з Німеччини, який являє собою суміш пива і будь-якого освіжаючого напою, як правило, лимонаду. Пропорції можуть бути різними, але найчастіше їх змішують в рівних частках. Готовий коктейль має міцність 2,5-3,5%, а це значить, що з його допомогою можна чудово освіжитися в спекотний літній день, зовсім при цьому не захмелівши. Radler дуже популярний як у себе на батьківщині, так і за її межами. На сьогоднішній день третина баварських броварень виробляє смачні освіжаючі пивні напої, тому у нас ви точно знайдете чим себе потішити.

Пиво Radler - в чому секрет народної любові

Винахідником напою вважається Франц Куглер. Саме він в двадцятих роках минулого століття спробував змішати пиво з лимонадом, оскільки запасів першого явно не вистачало на всіх відвідувачів. Напій припав до смаку гостям, більшість з яких було велосипедистами. Саме в їх честь коктейль і отримав свою назву, адже з німецького він переводиться як «велосипедист». Сьогодні з'явилося безліч варіацій слабоалкогольних напоїв на основі пива, серед яких можна виділити такі:

  1. «Дизель». Темний варіант радлера, для приготування якого в пропорції 1:1 змішують будь-якої сорт з колою.

  2. Русс. На південному сході Німеччини змішують Weißbier з лимонною газованою водою і отримують Russ. Найпопулярніша теорія про походження назви полягає в тому, що напій вперше був поданий в Mathäser-Keller в Мюнхені після революції 1918 року, де зібралися комуністи.

  3. Шанді. Популярний в Європі, Новій Зеландії та Австралії коктейль, який готують з пива і лимонного напою, часто газованої води.

  4. Панаше. Французький брат (Panaché перекладається, як «змішаний»). Цей напій теж роблять на основі пива та лимонної содової, але вміст алкоголю в ньому в основному не перевищує 1%.

Хочете спробувати найсмачніше пиво Radler в Києві - заходьте до нас

Наша мережа відома не тільки кращими сортами вітчизняного та імпортного пива, а й великим асортиментом інших алкогольних і безалкогольних напоїв. У нас ви можете купити пиво Radler, вино, шампанське, енергетики, лимонад, компот або воду. Також до них завжди можна додати наші смачні снеки, такі як ковбаски, рибу, морепродукти, сири, чіпси, сухарики та різні солодощі. Але і це ще не все. У нас ви можете за найкращою ціною купити радлер з доставкою додому. Для цього при оформленні замовлення вам всього лише потрібно вказати свою адресу, і вже через годину після підтвердження заявки ви зможете насолодитися популярним напоєм найвищої якості. Ми гарантуємо, що вам сподобається і чудовий смак пива радлер, і наш відмінний сервіс.