Пиво в пляшках виробництва Чехія з доставкою в Києві

ПИВО

Імпорт
Пиво «Budweiser Budvar» 0.5л
Світле, Фільтроване, 5°
50.00
грн за 1 шт
Імпорт
Пиво Praga «Premium Pils» 0.5л
Світле, Фільтроване, 4.7°
46.00
грн за 1 шт
Ви переглядали

Чеське пиво в Києві - тисячолітні традиції пивоваріння

Історія пива в Чехії налічує понад тисячу років. Уже в XII столітті напій став настільки популярним, що варили його практично в кожному будинку (ось це в самому прямому сенсі домашній виробник). Саме на території Чехії в місті Пльзень в 1842 році з'явився знаменитий Пільзнер, який став улюбленим стилем не тільки у всій країні, а й в усьому світі. Таким чином, якщо ви хочете спробувати традиційний напій найвищої якості, вам точно варто звернути увагу на пиво Чехії.

Цікаві факти про смачне чеське пиво

Чехія - це рай для шанувальників пивної культури. Тут виробляються найкращі сорти в світі, а паби по всій країні повні любителів цього напою. Познайомтеся з цікавими фактами про пиво Чехії, щоб зрозуміти, яку велику роль воно відіграє в місцевій культурі:

  1. Чеська Республіка п'є більше пива на душу населення, ніж будь-яка інша нація в світі. Щороку вона займає перше місце в більшості рейтингів. У 2013 році середній чех випив 147 літрів, що майже на 40 літрів більше, ніж жителі інших країн. (Середній американець п'є 76 літрів на рік, а середній житель Великобританії споживає 67 літрів).

  2. Майже всі тут, навіть відомі політики та письменники, одержимі пивом. Якщо ви запитаєте більшість чехів, вони не відносять його в одну категорію з вином і іншими спиртними напоями. Пиво Чехії особливо в пошані і вважається предметом національної гордості. Навіть колишній президент Вацлав Гавел зазначив, що чехи більш стримані, ніж більшість національностей, тому що любителі пива, як правило, більш пасивні, ніж ті, хто віддає перевагу міцним напоям.

  3. Літературний факт: відомий письменник Ярослав Гашек в книзі про бравого солдата Швейка зазначив, що будь-який уряд, який піднімає ціну на пиво, обов'язково впаде, і, з огляду на те, скільки коштує воно тут, можливо, більшість чеських політиків згодні! Ми, в свою чергу, повинні тільки порадіти тому, що ціна чеського пива досить низька, а значить, ми можемо собі дозволити насолоджуватися ним так часто, як захочемо.

  4. Перша броварня в регіоні відкрилася в 993 році нашої ери. Королівство Богемія, яке займало західну половину сучасної Чеської Республіки, було так само захоплено пивоварінням, як і їхні сусіди в Баварії. Напій часто варили монахи в монастирях, яким дозволялося пити його навіть в пост. Монастир в празькому районі Бржевнов почав займатися пивоварінням в 10-м столітті, а недавно після 120-річної перерви знову відновив виробництво.

  5. У XIII столітті за крадіжку хмелю засуджували до смертної кари. Такою була постанова чеського короля Вацлава II. Це показує, наскільки важливим був (і залишається) хміль для місцевої економіки. Жатецький хміль (Žatecký chmel по-чеськи) вважається одним з найбільш «благородних» в світі, а його смак і характер ідеально підходять для пільзнера і лагерів в чеському стилі.

  6. Пивний етикет Чехії. Як ви вже зрозуміли, чехи дуже серйозно ставляться до пивної культури. У пабах не забувайте користуватися бірдекелями, якщо вони є, і намагайтеся ставити келих саме на них, а не на стіл. Хочете сказати тост? Використовуйте вираз "na zdraví" (аналог нашого «за здоров'я»). А якщо ви хочете зробити замовлення, використовуйте великий палець для одного келиха, великий і вказівний для двох і так далі.

Як в Києві дістати справжнє пиво з Чехії

Якщо ви хочете випити оригінальний напій прямо з Чехії, то зовсім необов'язково шукати якийсь спеціальний магазин чеського пива. У мережі магазинів HOP HEY ви можете купити найпопулярніші напої з усіх куточків планети. У нас всього за допомогою декількох кліків ви можете замовити чеські сорти пива за вигідною ціною. Більш того, ми пропонуємо купити марки чеського пива з доставкою додому. Просто заходьте на сайт morepiva.ua, обирайте вподобаний сорт, доповнюйте його смачними і свіжими закусками (ковбасками, рибою, чіпсами або іншими снеками), вказуйте адресу і чекайте кур'єра. Як бачите, замовлення чеського пива ще ніколи не було таким простим і приємним.