Горіхи та Злаки

ГОРІХИ ТА ЗЛАКИ

14.40
грн за 50 г
Ви переглядали

Асортимент кукурудзи до пива в Києві

Ми в «Море пива» знаємо, що пиво може бути самодостатнім. Багатий смак і насичений аромат цього напою прекрасні самі по собі і відмінно обходяться без доповнень. Але погодьтеся, дегустувати пиво - це одне, а випити його ввечері в компанії друзів за вечерею - зовсім інше. Саме тому в нашому асортименті є безліч закусок, які прекрасно відтіняють смак того чи іншого стилю. І безперечний фаворит наших покупців - смажена кукурудза до пива.

Солона кукурудза до пива - відмінне доповнення до будь-якого стилю пива

Ви напевно чули про таке поняття, як food pairing. Фуд пейрінг - це принцип поєднання страви і напою на основі схожості або контрасту смаку. Смажена кукурудза до пива в цьому плані абсолютно універсальна. Адже в процесі її приготування використовуються спеціальні добавки, які надають їй різний смак. У нашому асортименті ви знайдете такі найпопулярніші варіанти:

  1. Смажена кукурудза до пива зі смаком барбекю. На шашлики кожен день не походиш, а от взяти закуску в «Море пива» зі смаком барбекю - легко! Якщо ви - любитель смаженого м'яса, спробуйте поєднувати такий снек з насиченими стаутами й портерами, запевняємо, ви не пошкодуєте.

  2. Кукурудза зі смаком сиру. Воістину прекрасний вибір! Сир (в залежності від виду, звичайно) ідеально поєднується практично з усіма стилями пива, тому не знаєте, що взяти, - беріть сирний снек.

  3. Кукурудза до пива зі смаком меду та гірчиці. Мед і гірчиця прекрасно доповнюють один одного. Не менш чудово їх доповнює пшеничне пиво, сезони і бельгійці. Також цікаве поєднання може вийти з ароматними цитрусовими іпашками.

  4. Кукурудза зі смаком перцю чилі. Любите погарячіше? Тоді така закуска - ваш вибір. Ми рекомендуємо гостру кукурудзу в якості доповнення до легких лагерів або до пшеничного. Саме ці стилі пива відмінно «погасять пожежу» у вас в роті після пекучого перцю.

  5. Смажена кукурудза до пива з сіллю. Мабуть, найпростіший і зрозумілий для нас снек, який ви, швидше за все, вже не раз пробували. Припаде до смаку завжди і всюди - безпрограшний варіант.

Де найсмачніша смажена кукурудза до пива в Києві

Якщо ви хочете зайти в наш магазин в Києві за пивом або замовити напій з доставкою, не забудьте також купити смажену кукурудзу, яка по-новому відкриє для вас навіть добре знайомі стилі пива. У мережі «Море пива» ви можете купити сухі хрусткі кукурудзяні снеки з різними смаками на вагу за цілком демократичною для Києва ціною.