Jezek

Jezek

Пиво Jezek - це старе добре поєднання жатецького хмелю, чеського солоду, води з пивних колодязів і середньовічних традицій.

Історія Єжек

Ще з 14 століття збереглися згадки про солодовий промисел в чеському місті Їглав. Було сказано, що пивовари об'єдналися з солодовниками та створили пивоварний цех, офіційно визнаний спеціальним статутом міської ради в кінці 15 століття. В середині 17 століття Їглавським пивоварам, яких на той момент було 123, дозволили продавати пиво за межами рідного міста і їх продукт почав користуватися успіхом у високопоставлених осіб по всій Європі.

Майже через 100 років успішної торгівлі всі пивовари й солодовники Їглава прийняли рішення об'єднатися і створити великий прогресивний завод. І у них це вийшло - на початку квітня 1861 року червону стрічку була перерізано. Правда, юридично підприємство було зареєстровано в 1860 році та саме ця дата красується на логотипі пивоварні.

Перший час власниками заводу були німецькі піддані. У 50-х завод був націоналізований, а в 1995-му - приватизований. Перший сучасний власник зробив ставку на виробництво масового дешевого пива, але справи у нього не склалися. Через 6 років пивоварню перекупили бельгійці з тим же наміром, і у них теж справи не пішли. І, нарешті, близько 10 років тому Їглавську пивоварню придбала група "Лобковиц". 

Пивовари Лобковиц діяли більш розумно, вирішивши відновити колишню славу броварні й повернутися до традиційних рецептів і якісної сировини. Таке рішення відобразилося успіхом і розширенням виробництва.

Єжек повертається на позиції

Нові власники повернули пиву Єжек не тільки славу, але і повне тіло. Як це розуміти? Спробуйте світле пиво з густиною 11% і ви дізнаєтеся, як насиченість поєднується з легкістю світлого пива. Символічно, у 2011 році "Jezek 11%" отримав від Асоціації любителів пива почесне звання Кращого 11-процентного пива року. У 2012 році пивовари отримали цю нагороду повторно. 

Знаходьте краще чеське пиво з цікавою історією в магазинах Море Пива, замовляйте прямо додому, і діліться своїми враженнями у відгуках!

Пиво Jezek «11» світле фільтроване 4.8°
Немає в наявності
Міцність
4.8°
Гіркота
30IBU
Щільність
11%
Солодкуватий смак з явно вираженим хлібним акцентом. Присутня хмільна гіркота, і солодовий аромат. Розкривається букетом польових трав. Післясмак: помірно гіркувате. Колір: Пиво світле. Аромат: Аромат хмелю, меду, і букета польових трав. Смак: Солодкуватий смак з явно вираженим хлібним акцентом. Присутня хмільна гіркота, і солодовий аромат. Розкривається букетом польових трав. Післясмак: помірно гіркувате. З чим поєднується: Ідеально поєднується з нежирним м'ясом, рибою і морепродуктами, пікантними сирами і легкими закусками. Виробник - група Пивовари Лобковіц (Pivovary Lobkowicz), але безпосередньо зварено на Pivovary Jihlava пиво в якій вариться з 1860 року. Пиво варять виключно з власного солоду і жатецького хмелю. Склад: вода, солод, хміль, дріжджі.