Горіхи та Злаки

ГОРІХИ ТА ЗЛАКИ

Ви переглядали

Солоне насіння

Недорогим та одним з найсмачніших і улюблених видів закусок до пива є солоне насіння. Попри різноманітність снеків з сиру, м'яса, морепродуктів і горіхів, саме насіння вважаються доречним на кожному пивному застіллі. Це смачна й корисна закуска, яка доповнює будь-який сорт пива. До того ж її можна вживати абсолютно з будь-якими видами напоїв або зовсім без них. Насіння соняшнику довго зберігається, продається в готовому до вживання вигляді, не бруднить руки та приносить задоволення в процесі вживання.

В інтернет-магазині Hop Hey ви можете купити солоне насіння у якості закуски до пива або індивідуального снека. Ми скрупульозно відібрали кращих виробників продукту, які виготовляють смачний, помірно солоний снек. Тому гарантуємо високу якість закуски, котра ідеально доповнить ваш відпочинок.

Як вибрати смажене солоне насіння до пива?

Принцип вибору солоного насіння залежить тільки від смакових уподобань. Сьогодні представлений широкий асортимент насіння: солоне та несолоне, з додаванням смакових домішок, очищене (ядра соняшника), а також гарбузове. Ядра соняшника й гарбуза не тільки добре поєднуються з пивом, а і є щедрим джерелом корисних мікроелементів. Щоб не помилитися з вибором, завжди можна звернутися до відгуків тих, хто вже пробував цікаву для вас марку, або проконсультуватися з продавцем, що обов'язково підкаже який вид закуски смачніший, на його думку.

Якщо ви вибираєте насіння до пива, то важливо орієнтуватися на його вид:

  1. Для темних сортів пива підходить насіння підсолене або гарбузове. Сіль пом'якшує гіркуватий післясмак напою, а присмак гарбузового насіння його не тільки згладить, а й збагатить новим відтінком;
  2. ● Для світлих і пшеничних сортів, для яких характерні нейтральні, злегка солоні або солодкуваті присмаки, підійде смажене насіння помірно солоне або зовсім без солі. Така закуска виступить чудесним доповненням до напою, відтіняючи його смак.

Купити солоне насіння з доставкою додому

Прямо зараз ви можете такий смачний і корисний снек, як солоне насіння, купити з доставкою додому в Hop Hey. Все, що потрібно зробити - залишити замовлення на сайті, підтвердити його менеджеру, вказавши свою адресу, та очікувати доставку протягом однієї години. Ми доставляємо замовлення будь-якого обсягу в будь-який куточок Києва, а також інших міст, де присутня фірмова мережа магазинів. Уточніть наявність мережі в вашому місті, запитавши у менеджера за телефоном, або переглянувши список на нашому сайті.

Щоб зробити відпочинок приємним, а вечір душевним, потрібно так мало - хороша компанія, келих свіжого та смачного охолодженого пива й закуска, яка пасує до нього. І якщо вибір компанії залежить від вас, то в іншому допоможе Hop Hey. Звертайтеся!