Видихай та злітай

Компанія Море Пива та найбільша національна мережа магазинів розливних напоїв HOP HEY beer shop стала учасником встановлення рекорду України з перельоту на аеростаті найбільшої української пустелі.

23 жовтня компанія Море Пива та HOP HEY виступила партнером та учасником непересічного дійства. Разом із командою дніпровського центру повітроплавання Sapsan, ГО Dnipro Open Sky, повітроплавцями з Києва та Кам’янець-Подільського вона здійснила переліт через одну з найбільших в Європі пустель — Олешківські піски — і долучилася до встановлення рекорду України.

Чотири повітряні кулі стартували поблизу села Раденськ, що на Херсонщині, близько 8 ранку. Аеростатам вдалося піднятися на висоту близько 800 метрів та загалом здолати понад 20 км пустелі за 2 години.

Варто зазначити, що учасники заходу присвятили переліт засновнику Федерації повітроплавання на Херсонщині Олександру Новікову, якого не стало 2019-го року.

За словами співзасновників Море Пива, компанія й надалі планує долучатися до популяризації українських досягнень. «Ми не лише стали свідками видовищного дійства, а й зробили певний внесок у подальший розвиток такого екстремального і цікавого виду спорту як повітроплавання. Впевнені, український бізнес має підтримувати подібні цікаві ініціативи», — зазначили у компанії.