Узбережжя Карибського моря, стиглі екзотичні фрукти, звуки маракасів та пристрасна румба. Коктейль Pina Colada, без сумніву, подарує вам відчуття свята, дасть змогу насолодитися латиноамериканським колоритом та уявити незабутні заходи сонця на Барбадосі.

Назва напою походить з іспанської, де piña означає «ананас» і colada — «вичавлений», «відфільтрований». Вважають, що термін має карибське походження. Уперше він з'явився на Кубі і тривалий час використовувався для позначення безалкогольного напою — свіжовичавленого ананасового соку без м'якоті. А перша відома письмова згадка про коктейль датується 1922 роком.

Проте існує і друга версія походження класичного коктейлю. Згідно з нею, Pina Colada народилася під пильним наглядом вчених у ресторанчику “Баррачина” у Пуерто-Ріко. А у 1978 році місцева влада навіть зробила напій національною гордістю, встановивши пам’ятник на його честь.

Наша Pina Colada вирізняється м'яким збалансованим, але водночас насиченим і освіжальним смаком. Коктейль чудово доповнить дружні посиденьки, стане ідеальним завершенням робочого тижня, подарувавши теплі літні спогади.

Аромат: стиглого ананаса з нотками кокоса.

Смак: солодкого стиглого ананаса.

Післясмак: солодкого стиглого ананаса з нотками кокоса.