Zibert

Zibert

Пивоварний завод у місті Фастів веде свою діяльність з 1906 року. Був заснований німцями Ю. Зібертом і Г. Саальманом на мальовничих берегах річки Унава. І за кілька років став найбільшим в своєму регіоні, випускаючи близько 50 тис. дал пива щорічно, в основному для питних закладів по всій Київській губернії.

Цікаві цифри

Зібертівська пивоварня працювала і за часів військових дій, а в 50-х налагодила випуск пляшкового пива. За більш ніж столітню історію вона пережила багато реконструкцій, але найбільша була проведена в 2008 році. Тоді в неї вклали 40 млн євро: просунуте німецьке обладнання, оновлений варильний порядок та ЦКТ. В результаті виробнича потужність збільшилась в 12 разів і склала 12 млн дал на рік. Тобто, по 2,5 л пива на кожного українця.

Зараз в компанії 500 співробітників, а продукція заводу йде на експорт в 22 країни.

У мережі Море Пива зараз представлені деякі сорти від Зіберта. Ви можете подивитися асортимент і замовити доставку на сайті morepiva.ua.

Співпраця з корпорацією "Оболонь"

Більше 30-ти років тому Пивоварня Зібарта стала частиною об'єднання "Оболонь". "Оболонь" - це одна з пивних корпорацій-гігантів і в Україні, і в Європі. Головний завод знаходиться в Києві в однойменному районі. Він був побудований експертами з Чехії до відкриття Олімпійських ігор-80. Місце вибрано не випадково - саме в цій місцевості на глибині 290 метрів була знайдена особливо м'яка вода для виробництва пива.

Поступово завод "Оболонь" виріс в масштабну всеукраїнську корпорацію з дочірніми підприємствами, виробничими цехами в різних куточках країни і підприємствами з корпоративними правами, одне з яких "Пивоварня Зіберта". Продукцію цієї компанії ви можете знайти і в мережі Море Пива.

Крім того:

  • Корпорація «Оболонь» була першою українською компанією, яка отримала дозвіл на експорт продукції в Європу і США відразу після здобуття незалежності країни.
  • Саме слово "оболонь" давньоруське і означає луг в пониззі на березі річки.
Пиво «Зіберт Баварське»
Немає в наявності
Міцність
4.8°
Гіркота
11 IBU
Щільність
11%
Довершений лагер, зварений з високоякісного солоду, ароматного німецького хмелю та артезіанською води.