Волинський Бровар

Волинський Бровар

Волинський Бровар

"Волинський бровар" - це молоде підприємство в форматі міні-пивоварні промислового типу з міста Березне Рівненської області. Тут готують пиво з імпортного солоду з чітким дотриманням класичної рецептури. Завод офіційно заявляє про свої головні цінності: інтереси і здоров'я споживачів.

Виробництво

Сучасне устаткування від компанії "Blonder Beer" (Словаччина) дозволяє виробляти 1000 літрів за одне варіння. Завод дуже пишається своїм обладнанням, і допускає до нього тільки найпрофесійніших технологів і пивоварів. Це дозволяє гарантувати якість продукції, що випускається. На даний момент це 4 сорти лагерів, Пілснер і квас, але завод планує розширюватися, і асортимент може бути змінений.

Наука смаку

Коли використовуються бездоганні інгредієнти і чітко дотримуються технології приготування, смак не підводить - золоте правило для всіх пивоварів.

  • "Волинський бровар" довіряє європейським виробникам і закуповує солод в основному в Німеччині та Словаччині.
  • А воду бере з Надслучанського джерела 168 метрів глибини, мало не з самих надр Землі. Особливий мінеральний склад цієї води сприятливо впливає і на смак пива, і на здоров'я споживача.
  • Хміль також пройшов ретельний відбір, перш ніж потрапити до складу продукту від "Волинського Бровари".
  • Коментатори Beerplace одностайні в думці, що це пиво краще представленого в великих супермаркетах. Також хвалять темне і бурштинове.

Де шукати волинське пиво?

Продукція даної пивоварні представлена ​​в міні-маркетах Море Пива в Дніпрі і на сайті morepiva.ua. Просимо звернути увагу також на демократичні ціни і сучасний дизайн пляшкового пива цього виробника.

Сидр Volynski Browar «Mikki Brew Rose» 0.33л
72.00
грн за 1 шт
Найкращі зустрічі не бувають випадковими – так сталося із міксом легендарного Aperol та сидру. Рожевий та ароматний напій так і дихає букетом українсько–італійських вітамінів від соку та трав.
Пиво Volynski Browar «Black Queen» 0.5л
62.00
грн за 1 шт
Міцність
5.5°
Гіркота
25 IBU
Щільність
16%
Cолодка основа з квіткового меду, духмяних спецій, щедро присипана затишком… Ви теж відчуваєте запах домашнього печива? Ми створили смаколик, який в глибині кремової піни розкриває шоколадно-медовий смак.
Пиво Volynski Browar «Forest IPA» 0.5л
62.00
грн за 1 шт
Міцність
5.7°
Гіркота
45 IBU
Щільність
15%
Представляємо індійський світлий ель з унікальним ароматом соснового лісу та характерним інтенсивним охмеленням Forest IPA. Довершений приємний смак продовжує тему хвої та екзотичних фруктів, проте фінішує яскравою гіркотою, народженою міксами американських хмелів. Мутність і дріжджовий осад є натуральною особливістю продукту.
Пиво Volynski Browar «La Tomatina» 0.5л
63.00
грн за 1 шт
Міцність
4.5°
Гіркота
20 IBU
Щільність
13%
Іспанські помідори та український солод – ось смачний секрет фестивального пива. «Червона ягода», «золоте яблуко», або просто «томат» кардинально змінив уявлення про стандартне пиво. Тепер його яскравість смаку і кольору панує і в «Броварі», віддаючи максимум вітамінів в кожному ковтку.
Пиво Volynski Browar «Mikki Brew Mister Durbecalo»
95.00
грн за 1 кг
Міцність
8.5°
Гіркота
35 IBU
Щільність
20%
Таланливі пивовари створили янтарно-червоний ель з винно-фруктовими ефірами. Інтрига смаку розкривається солодом, горіхами та карамеллю.
Пиво Volynski Browar «I´m flying» 0.5л
62.00
грн за 1 шт
Міцність
7°
Гіркота
40 IBU
Щільність
18%
Старі друзі з Львівської пивоварні “Кумпель” прибули на фабрику емоцій “ВОЛИНСЬКИЙ БРОВАР” та долучились до створення нового пива “I’m flying”. Щедро охмелена Hazy DIPA порадує сплеском ароматів тропічних фруктів з нотками лісу. Торкнувшись дрібнозернистої піни, ви привідкриєте завісу напою кольору античного золота.
Сидр Volynski Browar «Mikki Brew Bananka» 0.33л
72.00
грн за 1 шт
Яскравість та фруктовість сидру Bananka проявляється завдяки поєднанню банана та яблука. Кожен ковток напою тонізує та заряджає енергією на весь день!
Пиво Volynski Browar «Voyager» 0.5л
57.00
грн за 1 шт
Міцність
4.5°
Гіркота
22 IBU
Щільність
12.5%
Мандрівник покликаний наповнювати життя новими емоціями, подорожуючи по світу. Йому відкриті всі кордони, жодних обмежень! Ось і це пиво народилось під впливом безлічі KITE TRIPs по світу в одній команді з KITE SZKOLA.PL. Його легкість та свіжість – немов вітер, що підносить на гребінь океанської хвилі, додає енергії для польоту та відчуття невагомості.
Пиво Volynski Browar «Amber» 0.35л
43.00
грн за 1 шт
Міцність
4.4°
Гіркота
12 IBU
Щільність
12%
Пиво Amber зварено згідно з рецептурою чеських пивоварів з використанням ячмінних солодів і двох видів хмелю: гіркого – для вираженого характеру та ароматного – для доповнення букета смаку. Amber – це чеський Premium Lager, приємно різкий, але одночасно цілісний у смакових відчуттях, до того ж з солідною піною – бо п’яно в Чехії від віку.
Пиво Volynski Browar «Crazy» 0.5л
62.00
грн за 1 шт
Міцність
6.5°
Гіркота
40 IBU
Щільність
16.5%
Шукаючи нової практики та смаків, ми поринули у KVEIK історію. Ультрановітній сорт KVEIK дріжджів з унікальним ароматичним та смаковим профілем тепер тут, в цій баночці.
Пиво Volynski Browar «Kite Safari» 0.5л
64.00
грн за 1 шт
Міцність
7°
Гіркота
40 IBU
Щільність
17%
Kite Safari – ти підкорюєш стихію вітру та води. Кожен день, як нова пригода в нескінченній битві за приборкання нової хвилі. А затишними вечорами приємні спілкування з друзями, що злились в  кайт-родину з однією ціллю – пригоди, пригоди, пригоди!
Сидр Volynski Browar «Mikki Brew Forest Apple» 0.33л
72.00
грн за 1 шт
Яблуня-дичка щедро вродила на галявині лісу, передавши соковитість та аромат плодів сидру під назвою Forest Apple.
Пиво Volynski Browar «Samba» 0.35л
39.00
грн за 1 шт
Міцність
4.2°
Гіркота
12 IBU
Щільність
11%
Поєднання прянощі, солоного та кислого смаку робить пиво освіжаючим та легким для пиття.
Пиво Volynski Browar «Weizen» 0.35л
46.00
грн за 1 шт
Міцність
4.9°
Гіркота
12 IBU
Щільність
12%
Пиво типу лагер, приготоване з використанням трьох видів солоду (пшеничний, ячмінний світлий, карамельний), хмілів Magnum і Simcoe. Також в рецептурі присутні коріандр і цедра апельсина, що підсилює фруктово-пряні відтінки.
Сидр Volynski Browar «Mikki Brew Crazy Berry» 0.33л
72.00
грн за 1 шт
В кожному ковтку сидру «Crazy berry» ви відчуєте глибокий елегантний смак, домінантою якого виступає ягода малини. Легкість та фруктовість напою залишать приємні відчуття!
Пиво Volynski Browar «Fixer» 0.35л
46.00
грн за 1 шт
Міцність
5.4°
Гіркота
15 IBU
Щільність
14%
Делікатний характер цього напівтемного пива виявляється у збалансованій гіркоті в поєднанні з ароматом в стилі American Red Lager. У напої домінує квітковий букет з присмаком спецій, які переплітаються зі злегка пряними нотками.
Пиво Volynski Browar «Split» 0.35л
50.00
грн за 1 шт
Міцність
4°
Гіркота
18 IBU
Щільність
11.5%
Шукаєш альтернативу світлому лагеру, ось вона – Blonde Ale SPLIT. Солодкий солодово-хмелевий аромат доповнює золото напою, а повнота смаку не залишить тебе байдужим.
Пиво Volynski Browar «Rivne Lifeguard» 0.35л
51.00
грн за 1 шт
Міцність
6.5°
Гіркота
32 IBU
Щільність
16.5%
Неповторна суміш ароматів, створена сучасними американськими хмелями надає Rivne Lifeguard своєрідного смаку. Нотки мандарину та кокосу вдало довершуються грейпфрутом та м’ятою.