Holba

Holba

У Судецьких горах, поряд з курортним містечком Єсенік, майже 150 років тому був побудований один з найвідоміших пивоварних заводів Чехії - Holba. Перші власники-пивовари прагнули оспівати красу природи Моравії в своїх творах.

Історія гірської пивоварні

Перша партія пива Holba побачила світ взимку 1874 року. Тоді це було одне з найпрогресивніших пивоварних підприємств в Моравії. У цього заводу були парові двигуни і рекордна виробнича здатність в 22 тис. декалітрів. Завод модернізували в 60-х і 90-х роках ХХ століття, і тепер його потужність перевищує первісну в 20 разів.

За останні 20 років пивовари Holba отримали більше 40 найвищих нагород на європейських фестивалях пива. Вони відзначилися в Празі, Жатець, Стокгольмі, в Брно. Кілька разів пиво Holba було визнано кращим в Чехії і потрапляло в число кращих Кубка європейських пивних зірок.

Пивоварня активно взаємодіє з навколишнім середовищем не тільки в рекламних цілях. Компанія займається фінансуванням гірничорятувальної служби, вкладає в захист місцевої природи і омолоджує лісу.

Пиво Holba

Зараз в асортименті Holba присутні і класичні, і новаторські сорти пива. Майже кожен сорт являє собою конкретну гору або місцеву визначну пам'ятку і носить її назву. Наприклад, лідер продажів названо ім'ям піку "Грубий".

Пиво Holba - це класичний лагер (або "лежак" по-чеськи), виготовлений шляхом низового шумування. Лежаки відрізняє гладкий смак з витриманим балансом між солодовою солодкістю і трав'яний хмільною гіркуватістю. Аромат цього пива переносить на гірський луг з квітами і свіжоскошеної трави.

Знаходьте пиво Holba в магазинах Море Пива, а краще замовте з доставкою додому!