Крафтове пиво лагер з доставкою в Києві

ПИВО

Пиво FDB «Lager»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
52.00
грн за 1 кг
Пиво FDB «Honey Lager»
Світле, Нефільтроване, 4.5°
57.00
грн за 1 кг
Ви переглядали

Крафтове пиво лагер в Києві - більше не оксюморон

Всього декілька років тому більшість біргіків не звертала уваги на такий стиль пива, як лагер. Здавалося б, що цікавого може бути в простому легкому і питкому пиві? Та й взагалі сам стиль асоціювався швидше з пивними гігантами, що виробляють мас-маркет, і вже зовсім не з крафтовими пивоварнями. «Кому взагалі може бути цікавий цей жовтий газований напій? Краще випити Double IPA або Imperial Stout!» - буквально недавно так міркувала більшість відвідувачів пабів. Але, як то кажуть, не зарікайся. Ось уже який сезон крафтове пиво лагер стоїть на порядку денному найзнаменитіших пивних фестивалів, а його популярність продовжує зростати.

Пиво крафтовий лагер - що потрібно знати про стиль

Існує думка, що якраз саме крафтове пиво лагер може стати найкращим випробуванням для будь-якого пивовара. У такому разі не можна приховати свої промахи, просто віднісши пиво до іншого стилю, і сказати, що так і було задумано. Всі дефекти і недоліки будуть занадто очевидні, так що доведеться просто розписатися у власному непрофесіоналізмі. Уміння приготувати якісний лагер - справжній показник майстерності пивовара.

Так чому ж лагер знову стає популярним? По-перше, це і правда класне питке пиво, від якого просто неможливо втомитися. По-друге, сьогодні пиво крафтовий лагер - це величезна кількість всіляких варіацій. Пивовари експериментують, додають незвичайні інгредієнти, в результаті чого можна отримати світлий індійський або охмелений лагер. Прекрасне поле для експериментів.

Крафтове пиво лагер - тільки найкращі сорти в Києві

Якщо ви хочете випити звичний лагер з незвичними нотками і відтінками, краще місця, ніж «Море пива» або HOP HEY, для цього просто не придумати. Тільки в нашій мережі ви зможете купити крафтове пиво лагер за привабливою ціною. Але на цьому наші плюси не закінчуються! Зробивши замовлення на сайті morepiva.ua, ви можете бути впевнені, що пиво крафтовий лагер приїде до вас свіжим і холодним протягом години в будь-який район Києва. Так що вибирайте вподобане пінне, доповнюйте його закусками, робіть замовлення і можете розслаблятися. «Море пива» точно зробить ваш день.