Якщо ви любите пиво, то напевно помітили, що одне і те ж пиво в пляшці і в склянці може поводити себе по-різному. Це цілком нормальне явище, адже посуд визначає сприйняття напою в трьох вимірах - вид, аромат, дотик. У той же час, вона допомагає пиву розкритися і передати всі задумки пивовара.

Відповідна склянка впливає на утворення піни і її стійкість. Виняток становлять хіба що легкі "газонні" лагери, якими можна втамувати спрагу. Щоб розуміти смак пива інших сортів, вам варто придбати базовий набір з 4-5 посудин.

5 посудин, які змінять ваше уявлення про пиво

 1. Pinta. Напевно, найпоширеніший у світі пивний стакан для британських і американських елів. Його місткість позначена в назві і натякає на велику кількість.
 2. Snifter. Подібний коньячному келих для міцних і десертних елів з особливо насиченим ароматом. Така форма дозволяє зібрати і утримати всі нотки і відтінки при збовтуванні пива. Варіант для тих, хто смакує.
 3. snifter.jpg
 4. Goblet. Пивний кубок родом з Середньовіччя для бельгійських елів і Вайсбіра. Сконструйований так, щоб збирати на дні вуглекислий газ і підтримувати стійку піну. Підходить для великих ковтків.
 5. Tulip. Головне призначення - шотландські елі, особливо бочкові. Збільшує і утримує піну, ловить всі аромати і виглядає розкішно. Те що треба для цінного продукту.
 6. tulip.jpg
 7. Mug. Простий пивний кухоль. У такі наливають Стаут, балтійський портер, англійський біттер і віденський лагер. А також питке пиво для компанії друзів.
 8. Pilsner. Подовжений келих для світлого Пілзнера і темного класичного лагера. У всій красі показує колір, ігристість, шапку.
 9. Отже, правильний посуд для пива - це:

  • більше на 70% смаку і аромату;
  • естетична насолода від кольору і фактури;
  • органічне формування пивної шапки;
  • солідний вигляд :)

  Отримати базовий набір пивний посуду ви можете прямо на сайті hophey.ua. У нас представлені брендовані келихи і кухлі, а також продукція перевірених виробників.