«SD brewery» - відносно нова українська пивоварня, яка пропонує якісні напої для цінителів крафтового пива. Ви можете вже зараз замовити пиво від SD brewery на hophey.ua


AMERICAN PALE ALE

замовити онлайн

AMERICAN PALE ALE

OG,%: 14.5; ABV,%: 5.2; IBU: 38

Яскраве американське пиво, вариться виключно з австрійського солоду. Хміль сорту Каскад повноцінно розкриває аромат і смак напою. Завдяки насиченому квітковому аромату, фруктовим і цитрусовим тонам і хвойним ноток пиво отримало легку гірчинку, м'який і свіжий присмак хмелю.

Поєднується з: сирами твердих сортів, стравами, приготованими на мангалі, фруктовими нарізками, бургерами, закусками з морепродуктів, в'яленим м'ясом.


AMERICAN PALE ALE CITRA

AMERICAN PALE ALE CITRA

OG: 16.5% | ABV: 6.5% | IBU: 50

Традиційне пиво Single Hop, для створення якого використовується один сорт хмелю Цитра. Він надає гіркоту, смак і аромат. Напій темно-золотистого кольору з помірною фортецею. Переважання грейпфрутових, лаймовий і апельсинових тонів відчувається в смаку і в ароматі. Чітке насичене післясмак з явно вираженою, яскравою гіркуватістю.

Поєднується з: цитрусовими, ананасом, смаженим ціпленком, морозивом, гострими стравами, піцою, бургерами, мексиканськими стравами.


NEW ZEALAND IPA

NEW ZEALAND IPA

OG,%: 16.0; ABV,%: 6.5; IBU: 55

Новозеландський IPA проводиться з унікальних, особливих сортів хмелю. Свіжа хмельова гіркоту доповнюється м'якими акцентами цитрусів, тонами сушеного винограду, з тонкими карамелевими і хвойними нотками.

Поєднується з: легкими десертами з цитрусів, екзотичними фруктовими закусками, бургерами, охолодженими солодкими стравами, сирними нарізками, запеченими на грилі овочами.


DOUBLE INDIA PALE ALE

замовити онлайн

DOUBLE INDIA PALE ALE

OG: 20% | ABV: 8.5% | IBU: 80

Українське пиво, зварене з хмелю "Слов'янка" справило ефект вибуху бомби у цінителів цього хмільного напою. Хвойні, трав'яні і цитрусові тони створюють унікальні смак і аромат. Тривалий післясмак з приємною гіркотою і чіткими карамелевими і солодовими відтінками.

Поєднується з: закусками, приготованими на грилі, копченостями, в'яленими м'ясними нарізками, гострими стравами, асорті з горіхів, морепродуктів.


GRISETTE

GRISETTE

OG,%: 9.5; ABV,%: 4.0; IBU: 28

Історія цього напою розпочалася в Бельгії. Пивовари з місцевої Ено придумали легке сезонне пиво, яке відрізнялося м'яким кислуватим присмаком. Хмеля сортів Сімка, Амарілло і Цитра створили яскраве поєднання смаку і аромату, схоже на класичні крафтового американські напої.

Поєднується з: сирами м'яких видів, сухим печивом, свіжими салатами і зеленню, коктейлем з морепродуктів, птицею, холодними десертами і макарунами.


BELGIAN GOLDEN ALE

BELGIAN GOLDEN ALE

OG,%: 16.5; ABV,%: 7.0; IBU: 25

Верхове бродіння збагатив цей сорту пива глибокий золотистий колір і густу піну, яка прикрашає келихи характерні "бельгійські мережива". Ідеальне поєднання фруктових, пряних і спиртових відтінків підкреслюється м'якою солодовою солодкістю. Приємна гірчинка в післясмаку бадьорить і освіжає.

Поєднується з: тушкованими м'ясними гарячими стравами, м'ясними пирогами, піцою та бургерами, ребрами на грилі, нарізками з твердих сортів сиру, сухим печивом.


BELGIAN ABBEY ALE

замовити онлайн

BELGIAN ABBEY ALE

OG: 18.5% | ABV: 8% | IBU: 22

Напій напівтемного сорту з тонким карамельним ароматом, підкресленим пряними ефірами і бельгійськими дріжджами. Тона солодкої, паленої карамелі присутні в смакових відтінках, доповнених фруктовими нотками і характерною легкою гіркуватістю.

Сухе післясмак нагадує бельгійський Тріппель.

Поєднується з: червоними сортами м'яса, старими сирами, копченостями, горіховими асорті, ковбасами і в'яленим м'ясом.


IRISH DRY STOUT

замовити онлайн

IRISH DRY STOUT

OG,%: 12.5; ABV,%: 4.2; IBU: 19

Дуже темний, непрозорий напій майже чорного кольору з кремовою піною. Палені солоду надають сухості повного смаку з приємною кавовій гірчинкою. Холодні кавові ноти і ірландські вершки переважають в ароматі. У післясмаку відчуваються смажені ячмінні зерна. Фортеця невелика, що не характерно для більшості напоїв стаут.

Поєднується з: морепродуктами, м'якими сирами, пастами, копченостями, злакових печивом, сушеними фруктами.


MILK STOUT

замовити онлайн

MILK STOUT

OG,%: 19.0; ABV,%: 6.0; IBU: 16

Щільний солодкуватий напій з м'якою, делікатною бархатистістю. Теплота паленого солоду дозволяє проявитися хмелю, компенсуючи солодкий присмак. Аромат з нотами шоколаду, кави, вершків, морозива, карамелі і молочного ірису. Для такого стилю характерна легка карбонізує.

Поєднується з: нарізками з зрілих сортів сиру, закусками, приготованими на грилі, в'яленим червоним м'ясом, шоколадними та охолодженими десертами.


IMPERIAL STOUT LIGHT

IMPERIAL STOUT LIGHT

OG,%: 19.0; ABV,%: 7.8; IBU: 37

Полегшений імперський стаут ​​в порівнянні з класичним визначенням даного сорту. Відтінки обсмаженого солоду поєднуються з дубовими, шоколадними та кавовими нотами. Хмільна гірчинка посилюється паленим зерном. Післясмак приємне, тривалий, з характерними карамелевими тонами.

Поєднується з: червоним м'ясом приготованим на грилі, сушеними фруктами, горіховими асорті, шоколадними та кремовими десертами, зрілими сирами, в'яленим м'ясом.


IMPERIAL STOUT HEAVY

замовити онлайн

IMPERIAL STOUT HEAVY

OG,%: 21.0; ABV,%: 8.5; IBU: 45

Міцний напій відрізняється насиченими тонами обсмаженого зерна, солоду, шоколаду. Кавові відтінки відмінно поєднуються з ароматом сушених фруктів, чорного хліба, лікеру, і складного карамельного присмаку. Солод і хміль додають напою комплексну тривалу гіркоту.

Поєднується з: шоколадними складними десертами, морозивом, сушеними фруктами, сирами з цвіллю, в'яленим червоним м'ясом.


CHILI STOUT

CHILI STOUT

OG,%: 18.5; ABV,%: 6.0; IBU: 16

Напій з характерною для стаутів щільною і густий структурою. В пиво додані лактоза і гострий сорти перцю Хабанера, Скотч Баннет, Нага Бхут джолокії, що додає післясмаку пекучості та гостроти. Палений солод і вершковий аромат додають напою насичений, але м'який смак і аромат. Дуже гостре пиво вимагає обережності при вживанні.

Поєднується з: жирними м'ясними стравами, блакитними сирами, бургерами, в'яленим м'ясом, охолодженими десертами.