Класика, непідвладна часу. Латиноамериканькі традиції, доповнені забаганками світських левиць середини 20 століття. П’ятий серед 50-ти найпопулярніших коктейлів світу. Все це про Margarita — самобутній коктейль, що з’явився на межі 1936-1948 років у Мексиці.

Створення вишуканого напою — окрема історія, оповита здогадками й легендами. Існує безліч версій його появи, в яких завжди фігурує красива й талановита жінка на ім’я Маргарита. Проте, як відомо, все геніальне — просте. Тому, найбільш ймовірно, що народження Margarita — логічне продовження закономірного процесу еволюції змішаних напоїв. Погодьтеся, на диво вдале продовження!

А як щодо Margarita з “родзинкою”, а точніше — з полуничкою?!

Наша Strawberry Margarita — не просто зухвалий виклик класиці. Це шалений вир емоцій, сповнений смаком стиглої полуниці з освіжальними цитрусовими акцентами. Це соковитий мікс позитиву, що заряджає літом та надихає на мандрівки.

Ніжні сонячні промені, теплий морський бриз і шовковистий пісок між пальцями... Пориньте з головою в незабутній відпочинок разом із сонячним коктейлем Strawberry Margarita!

Аромат: теплий полуничний з яскравими нотами лайма.

Смак: солодкий полуничний смак, доповнений цитрусовою кислинкою.

Післясмак: ягідно-цитрусовий.