Варити пиво в Наході почали давно. У середні століття майже в кожному будинку люди варили для себе цей хмільний напій. Так тривало до 1871 року, поки міська влада не прийняли рішення об'єднати роботу домашніх броварень в одну загальну міську. З квітня наступного року все місто стежив за процесами будівництва. Спочатку був побудований льох, потім і сам завод. Через півтора року завод почав свою роботу. Антонін Лутс почав керувати заводом. Тільки за жовтень було зварено 17 партій напою двох сортів. Так завод працював до тридцятих років наступного століття. Зазвичай варили легке пиво, а до різдвяних або великодніх свят випускався більш міцний напій. Якість і смак пива зробили його таким популярним, що довелося розширювати виробництво і асортимент.

 Primator brewery

Ім'я міської пивоварні привласнили запатентованому "Находскому приматора" - сорту, на основі якого був створений сучасний бренд приматора. Після того, як на заводі було встановлено обладнання, за допомогою якого пиво розливали в пляшки, почалося нове розвиток Находского пивоваріння. У повоєнний час завод почали модернізувати, встановлюючи все нове обладнання та розширюючи виробничі цехи. Після реконструкції підвалів на початку двохтисячних створили нові камери з надлишковим тиском, переробили приміщення для зберігання готового напою, модернізували ферму для виробництва дріжджів.

 Primator brewery

Сьогодні Находскій пивоварний завод оснащений найсучаснішим і екологічним обладнанням в Чехії. Традиційний унікальний смак находского пива і відповідність світовим якісним вимогам дозволяє продукції залишатися популярною і затребуваною. А пиво PRIMATOR ви можете спробувати в магазинах Море Пива і HOP HEY.

 

ПИВО PRIMATOR «ANTONIN»

Primator antonin

Пінта цього розливного пива містить максимальну солодову повноту і хмільну гіркоту. Саме так і створювався цей унікальний напій. Традиційне для лагера тривалий бродіння і оригінальний чеський стиль "трьох пюре" дозволяє відчути повний смак, яким насолоджувалися наші предки.

 

ПИВО PRIMATOR «WEIZEN»

Primator weizen

Щільна піна і освіжаючий смак-ось головні характеристики пива Weizen. Легкі бананові і гвоздичні присмаки з тонкими нотками нектарина в ароматі припали до смаку не тільки любителям хмільного напою, але і професіоналам, які щорічно підтверджують якісні та смакові особливості цього сорту пива на міжнародних конкурсах. Крім численних нагород, в арсеналі напою найпрестижнішим є звання "Кращого пива в світі", яке йому присвоїли на Лондонському фестивалі "World Beer Awards".

 

ПИВО PRIMATOR «STOUT»

Primator stout

Шість сортів солоду об'єдналися в цьому темному ірландському пиві, надаючи його смаку особливі гармонію і контраст. Поєднання м'яких горіхового, шоколадного і карамельного ароматів на контрасті зі смаженою солодом і сухим вівсом, які чітко простежуються в смаку, роблять напій унікальним. М'яка щільна піна ефектно підкреслює красу напою.

 

ПИВО PRIMATOR «DARK»

Primator dark

Чеський лагер темного кольору вариться на чотирьох видах солоду і чеському хмелю. Кольорові сорти солоду підібрані таким чином, щоб досягти гармонійного карамельного смаку з кавовим післясмаком. Сушена слива в чітко відчувається в ароматі і гармонійно згладжує серйозну гірчинку. Завдяки круглому солоду і м'якою бархатистою піною це пиво відмінно поєднується з десертами.

 

ПИВО PRIMATOR «INDIA PALE ALE»

Primator ipa

Неперевершений і неповторний аромат цього сорту пива досягається завдяки використанню шести видів хмелю під час варіння і процесом холодного хмелю в льохах. З першого ковтка відчувається інтенсивна гіркота, яка змінюється м'яким тропічним фруктовим присмаком. Аромат насичений запашними смолами і цитрусовими.

 

ПИВО PRIMATOR «ENGLISH PALE ALE»

Primator epa

Класика англійського елю - м'які бурштинові відблиски в кольорі, делікатна гірчинка і солодове тепло, що розливається всередині після першого ковтка. Складний аромат поєднує смоли, троянди, грейпфрутову шкірку і агрус. Сухе післясмак несе в собі натяки на карамель і сушені фрукти. Гранатові відтінки і легка шовкова піна доповнюють цей напій.

 

ПИВО PRIMATOR «PREMIUM»

Primator premium

Головне провідне пиво находского заводу, яке експортується в більше 30 країн світу. Воістину шедевральний напій, в основу якого покладено кращі інгредієнти, вода і багато праці. Проводиться поєднанням двох технологічних процесів - бродіння у відкритій кімнаті і тривала витримка в підвалах. Саме така технологія виробництва дозволяє досягти унікальних кольору, смаку і аромату.

 

ПИВО PRIMATOR «POLOTMAVY"

Primator polotmave 13

Класичний віденський лагер. Янтарно-мідний колір підкреслює солодову повноту, яка створюється використанням солоду різних сортів. Чеський хміль гарантує приємну ненав'язливу гірчинку, яку підкреслюють тони карамелі. М'яка шовкова піна доповнює насолоду від чудового напою, яким хочеться насолоджуватися.