Пиво - це, в першу чергу, напій з багатою історією і розмаїттям стилів. У всіх куточках землі є свої крафтові пивоварні. Коли ти починаєш заглиблюватися в пивну культуру, ти розумієш, що цілого життя мало щоб осягнути всі її секрети. Але спробувати варто, тим більше що прогрес подарував нам пивні додатки.

Untappd

Король мобільних додатків для пивомана. З 2010 року Untappd радує своїх шанувальників простотою у використанні і набором корисних функцій. По суті, це рейтинг пива з можливостями соціальних мереж. Створюй профіль, давай характеристики і оцінки випитому пиву, додавай друзів щоб спостерігати за їх дегустаціями, обмінюйся рекомендаціями і вибирай заклади за смаком.

RateBeer Beer Buddy

Якщо тобі цікавий рейтинг, і не подобаються соцмережі, скачай додаток від одного з найавторитетніших ресурсів пивного світу RateBeer. Beer Buddy сканує штрих-коди, накопичує дані від RateBeer і регулярно оновлює список певних подій.

TapHunter

З Taphunter ти завжди знаєш, які стилі пива зараз доступні в найближчих барах і ресторанах. Заклади оновлюють інформацію, щоб користувачі знаходили улюблені напої по локаціях і сортам. Тут також доступний календар подій. Коли в зоні доступу з'являється твій сорт, якому ти віддаєш перевагу, додаток надсилає повідомлення. Основну увагу TapHunter приділяє крафтового пиву, але вино теж є в списку.

BJCP Style Guides

Майбок і доппельбок - чим вони відрізняються між собою? Існують сотні пивних стилів, і без наочного керівництва в них не розібратися. Сертифікаційну програму пивних суддів (Beer Judge Certification Program) створили домашні пивовари, щоб допомагати людям розбиратися в стилях. Цей гід аналізує показники сортів за вмістом алкоголю, щільністю, описує смак і аромат.

Cicerone Brewing Process

Cicerone - це програма сертифікації, яка має схожість з BJCP, тільки тут на першому плані сфера послуг. Цю організацію заснували 10 років тому в місті Чикаго в формі бази з програмами для професійної сертифікації на різних рівнях. Додаток включає в себе і онлайн-тести, і іспити на звання сомельє. В рамках мобільного додатку розроблений підручник, який містить інформацію про пивоварне обладнання та обов'язкові процеси.

Instagram

Instagram - це, звичайно, не пивний мобільний додаток, але пивоманам без нього не обійтись. Це спосіб показати у всій красі, як ви п'єте рідкісний сорт, а також стежити за новинами улюблених закладів.