Кажуть, справжнє пиво повинно складатися тільки з солоду, води, хмелю і, можливо, дріжджів. Але не тоді, коли мова йде про країну свободи, де в ходу смажені снікерси і пончики з беконом. Іноді там варять не менш дивне пиво, з додаванням блискіток, печива, грибів і водоростей. Ми вирішили розповісти про 5 сортів оригінального крафту з США.


Grape Guerrilla від Rogue and Voodoo Doughnut

rogue voodoo

У 2011 році Орегонські пивовари з Rogue Ales і кондитери з Voodoo Doughnut разом приготували Maple Bacon Ale. Пиво зі смаком різних пончиків розлили в пляшки рожевого кольору з Годзіллой. Які користуються величезним попитом і зараз.


Колаборація Jagged Mountain і Überbrew Uber Slayer

jagged mountain

Спеціально для денверського Фестивалю колаборації майстри з Jagged Mountain і Überbrew об'єдналися і придумали японський сезон. І додали туди багато: ламінарію, зелений чай, гриби шиітаке, імбир, смажені водорості, юдзу, японський перець і кунжут. Ті хто пробував, на першому плані відчули смак імбиру, а також відзначили "землистий" присмак грибів і кислинку від юдзу. Цей сорт поки що не розливають в пляшки.


Stripper Sweat від Diamond Bear

diamond bear stripper sweat

Stripper Sweat - перше пиво, яке дозволяє спостерігати відблиски Гліттера в своєму келиху. Рецепт мандаринового кёльша з їстівними блискітками придумали хлопці з Diamond Bear.


Hornswoggler with Oreo від The ​​Veil Brewing

the veil hornswoggler with oreo

Ідея додати крихти печива в молочний стаут ​​народилася з аналогії з молочними коктейлями. Пивоварня The Veil, яка спеціалізується на IPA, втілила її в життя і продала партію міцного напою з шоколадно-кремовим присмаком в лічені дні.


Thick Mint від Southern Tier

southern tier thick mint

У штаті Нью-Йорк є пивоварня Southern Tier, яка свого часу прославилася винаходом елю Pumking зі смаком гарбуза і прянощів. Наступним кроком стало десертне пиво Thick Mint. На імперський стаут ​​з м'ятно-шоколадним смаком і міцністю 10% пивоварів надихнули дівчатка-скаути, а точніше печиво Thick Mint, яке вони продають.