Seven Bridges Brewery

Seven Bridges Brewery

Seven Bridges Brewery

Seven Bridges Brewery - молода українська пивоварня, бере свою назву від міста семи мостів, Києва. Хлопці дебютували рік тому, з мінімальним обладнанням і з величезним бажанням зварити відмінне пиво.

Перші нагороди

Стартом своєї офіційної діяльності та першим визнанням Seven Bridges Brewery вважає фестиваль крафтових пивоварень, який проходив у 2016 році в Харкові. Тоді їх дебютний стаут ​​був визнаний кращим пивом фестивалю серед заявлених 47 сортів. Стиль APA в їх виконанні посів друге місце у своїй категорії.

Виробництво

За рік Seven Bridges перенесли своє виробництво на професійне обладнання і тепер їх пиво стало затребуваним в барах і пабах з лінійкою крафтового пива в різних куточках України. А київський стаут ​​можна спробувати й в магазинах Море Пива.

Як правило, в Seven Bridges Brewery використовуються американські, новозеландські та німецькі хмелі й улюблений німецький солод Weyermann.

Хлопці зізнаються, що люблять все пиво, але на цей час вони зосередилися на американському стилі, продовжуючи лінійку "27 club". Плани у молодих пивоварів прості: опрацьовувати нові сорти, вивчати відтінки смаку і просто варити відмінне пиво.

Пиво Seven Bridges Brewery «Milk Stout» темне нефільтроване 5.4°
Немає в наявності
Міцність
5.4°
Гіркота
28IBU
Щільність
14%
Аромат: Кавовий, трохи палений, з нотами фініка. Смак: Яскраво виражений смак темних солодів, карамелі, кави. Післясмак: Солодкувато-карамельний. Склад: солод, хміль, вода, лактоза, дріжджі. Енергетична цінність на 100 г. продукту:  ккал. 46  вуглеводи 4.9  білки 0  жири 0